سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
بهورزان ارزشمندترین نیروها در رشد و ارتقای سلامت هستند

25 شهريور 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: بهورزان از مؤثرترین و ارزشمندترین نیروها در رشد و ارتقای سلامت هستند.

مهندس ایرج زنده بودی در آیین تجلیل از بهورزان و مراقبان سلامت شهرستان تنگستان افزود: فعالیت‌های بهورزان در تأمین و حفظ سلامت جامعه نقشی حیاتی دارد به‌نحوی‌که با کمترین هزینه و امکانات، با تلاش و فعالیت شبانه‌روزی خود نقش مهم و تأثیرگذاری در پیشگیری از بیماری‌ها و صیانت از سلامت مردم‌دارند.
وی تصریح کرد: روز بهورز فرصتی را در اختیار ما می‌گذارد تا از انسان‌های شایسته‌ تجلیل کنیم که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است و همه همت و تلاششان گشایش گره‌های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه می‌باشد.
مهندس زنده بودی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بهورزان شهرستان تنگستان عنوان کرد: در ارزیابی‌هایی که انجام‌گرفته، سطح عملکرد بهورزان در خانه‌های بهداشت شهرستان مطلوب و قابل‌قبول است و امیدواریم که با تلاش و کوشش مستمر بتوانیم رضایت مردم و درنتیجه رضایت خداوند را کسب نمائیم.
گفتنی است به علت تقارن روز شهادت رییس علی دلواری و روز ملی بهورز، مراسم تقدیر از بهورزان هرساله در شهرستان تنگستان با قدری تأخیر برگزار می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مراسم روز ملی بهورز با حضور بخشدار مرکزی شهرستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، و با حضور کارکنان ستادی، مراکز خدمات جامع سلامت و بهورزان عزیز شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان برگزار شد.
 در این مراسم که با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد و نیز بیان خاطرات از طرف بهورزان شهرستان همراه بود، از بهورزان شهرستان تجلیل شد.

انتهای پیام/ ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلی     ر.بهوز     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   25 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >