رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
بهورزان همواره در خط اول خدمات بهداشتی هستند

26 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: بهورزان همواره در خط اول خدمات بهداشتی حضورداشته و در هر برنامه‌ای بیشترین فعالیت را در دورترین مناطق و با کمترین امکانات انجام می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمد بازیاری در آیین تجلیل از دو بهورز بازنشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان افزود: بهورزان خط مقدم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستند که با تلاش فراوان و زحمات شبانه‌روزی در مناطق روستایی خدمت می‌کنند.
وی ضمن قدردانی از زحمات این دو بهورز گرامی که به‌افتخار بازنشستگی نایل شدند تصریح کرد: این مراسم برای قدردانی از زحمات دو همکار گران‌مایه که سی سال به‌عنوان بهورز کار و تلاش کرده برگزارشده و یکی از افتخارات من این است که توانسته‌ام در کنار این عزیزان مجری برنامه‌های بهداشتی باشم.
مراسم قدردانی از دو بهورز بازنشسته شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی و شورای اسلامی روستای تمبک، رییس و معاونین اداری و بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان و کلیه بهورزان شهرستان در پایگاه سلامت تمبک (تحت پوشش مرکز جامع خدمات سلامت قدس) برگزار شد.
در این آیین از فاطمه علمداری و ابراهیم بحرانی از بهورزان فعال و پویای شبکه بهداشت و درمان کنگان که پس از سی سال تلاش بی‌وقفه بازنشسته شدند قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.س 3070


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     بهورزان     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   26 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >