نخستين گروه دانشجويان دندانپزشكي بوشهر دانش‌آموخته شدند/گزارش تصویری

1 مهر 1396
نخستین گروه از دانشجويان دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانش‌آموخته شدند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشن دانش‌آموختگی اولین گروه از دانشجويان دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: شما اولین گروه فارغ‌التحصیلان دندانپزشکی این دانشگاه هستید که به همت والا و تلاش اساتید بزرگواری همچون دکتر حیدری، دکتر رئیسی، دکتر بصری و نیز اساتید گروه دندانپزشکی و اساتید علوم پایه امروز پا به عرصه کار و تلاش می‌گذارید.
دکتر سعید کشمیری افزود: در این روز باشکوه فارغ‌التحصیلی، با چند جمله کوتاه شما را بدرقه می‌کنم و توجه شما را به سه‌ نکته کلیدی مسئولیت‌پذیری، پیشرفت، و احترام به ارزش‌ها جلب می‌کنم.
وی تصریح کرد: امروز متأسفانه اعتماد و اعتقاد به کار و ارزش‌های معنوی کاهش پیداکرده که نیاز به بازنگری و اصلاح دارد و شما به‌عنوان گروه فرهیخته جامعه، بخشی از مسئولیت‌ احیای این اعتماد را بر عهده‌دارید که ایجاد این اعتماد نیز فقط از طریق خدمت صادقانه و خالصانه به دست می‌آید.
احترام مد نظر همه باشد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: تمام ارزش‌ها صرفاً مادی نیست، چه بسیارند دانشمندانی که مفید نیستند و چه‌بسا جامع را به ورطه نابودی می‌کشانند.
دکتر سعید کشمیری افزود: اگر قصد دارید یک زندگی شاد و لذت‌بخش داشته باشید بلندپرواز باشید، به فکر ترقی و پیشرفت باشید که در این صورت می‌توانید ریسک‌پذیر بوده و تغییرات اساسی در مسیر زندگی خود و سایر افراد جامعه ایجاد کنید.
وی بیان داشت: از شما می‌خواهم سومین عامل حیاتی یعنی احترام را مدّ نظر قرار دهید زیرا اغلب از شما به‌عنوان یک فرد فرهیخته بیشتر از انتظارتان تعریف و تمجید می‌شود؛ بنابراین سعی کنید این تحسین را با تمام کسانی که در دستیابی شما به موفقیت سهم داشته‌اند تقسیم کنید.
 لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای توسط پزشکان
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با تشکر از اساتيد، پيشكسوتان، همكاران و دانشجوياني كه در راه اعتلاي دانشكده دندانپزشکی تلاش نمودند گفت: در عرصه علم‌آموزی، فارغ‌التحصیلی وجود ندارد و انسان‌ها در طول زمان حیات، همواره نیازمند تحقیق، پژوهش و مطالعه هستند.
دکتر سید سجاد اقبالی افزود: ازآنجایی‌که حوزه سلامت در جامعه نقش و جایگاه خاصی دارد و چشم بیماران به دستان پزشک است، بنابراین پزشکان باید با اخلاق حرفه‌ای و نیت خالصانه خود بهترین خدمات را به جامعه ارایه دهند.
سرپرست دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در جشن دانش‌آموختگی دانشجويان دانشكده دندانپزشكي گفت: شما بايد جزو بهترين‌ها در ارایه خدمات در رشته تخصصي خودتان در جهان باشيد.
دکتر سید عمار بصری افزود: پيشرفت در دانشكده دندانپزشكي مرهون همكاري تمامی اساتيد زحمتكش و صبور دانشکده دندانپزشکی است.
وی بابیان اینکه احترام و حفظ حرمت بيماران را باید در هر حالت مدنظر قرارداد گفت: شرايط زندگي و اقتصادي مراجعين براي درمان را هميشه مدنظر داشته باشيد و مبادا به خاطر عدم توانایی مالي بیماران از ارایه خدمات به آنان كوتاهي كنيد.
در این آیین که با حضور پرنشاط دانشجویان، خانواده‌های آنان، هیات رئیسه دانشگاه، مسئولین و تعدادی از اساتید برگزار شد پس از قرائت سوگندنامه توسط دانشجویان، از دانشجویان دانش‌آموخته تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشن.فارغ‌التحصیلی     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.سیدسجاد.اقبالی     معاونت.آموزشی        

تاریخ بروز رسانی:   1 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >