به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط:
تقدیر از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه

6 مهر 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان عسلویه تقدیر شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در این مراسم ضمن تبریک روز بهداشت محیط بر لزوم اهتمام به کیفیت هوای آزاد و داخل ساختمان تأکید و گفت: معمولاً غالب مردم توجهی به فضای داخلی منازل و محل کار خود ندارند و باور ندارند که فضای داخلی خانه یا کار، حتی از فضای باز شهرهای شلوغ، ممکن است آلوده‌تر شود.
مهندس جاسم زارعی افزود: با توجه به افزایش تراکم ساختمان‌ها و کاربرد مواد مختلف در ساخت و دکوراسیون بناهای امروزی و افزایش آلودگی هوا در مناطق شهری، هرروز بر میزان آلودگی محیط‌های داخلی ساختمان‌ها افزوده‌شده و ساکنین را بیشتر تحت تأثیر قرار می‌دهد.
وی تصریح کرد: با توجه به اجرای مدیریت سلامت همه‌جانبه و تدوین سند جامع سلامت شهرستان، آلودگی زیست‌محیطی و به‌ویژه کیفیت هوا یکی از اساسی‌ترین معضلات شهرستان است و همگان به‌ویژه مدیران ارشد شرکت‌ها، محیط‌زیست، سیاسیون و کلیه دست‌اندرکاران حوزه سلامت می‌بایست اقدامات مؤثر و عملی انجام دهند.
مهندس جاسم زارعی عنوان کرد: با شعار نمی‌توان کاری از پیش برد و جهت نجات خود و دیگران، باید از شعارزدگی پرهیز کرد، نارضایتی آحاد مردم از وضعیت موجود که همراه با ناله و شکایت از کیفیت بدهوای محیط و حتی در مواردی با ظهور علائم کلینیکی به‌صورت تحریک غشاهای مخاطی، سردرد، تنگی نفس، آلرژی و غیره مشاهده می‌گردد، جدی گرفته شود.
در این مراسم با اهدای لوح از پرسنل زحمتکش سلامت محیط و کار شهرستان تقدیر شد.
انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تقدیر     رو.بهداشت.محیط     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   6 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >