جایگاه بهورز در حوزه سلامت یک جایگاه اساسی و بسیار حساس است

10 مهر 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گناوه گفت: جایگاه بهورز در حوزه سلامت یک جایگاه اساسی و بسیار حساس است که همه عزیزان بهورز باید این جایگاه را با ارایه خدمات باکیفیت، در کمترین زمان ممکن حفظ و ارتقاء بخشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر علی زکی زاده در مراسم تجلیل از بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان داشت: بهورز و جایگاه بهورزی الگویی است برای کل مسیر ارایه خدمات در سیستم سلامت به‌طوری‌که طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت الگو گیری و نمونه‌برداری از نوع فعالیت و خدمات بهورزان عزیز است.
وی افزود: فعالیت‌ها و خدمات بهورزان در مسیر سلامت مثال‌زدنی است و ما از مراقبین سلامت در شهر هم می‌خواهیم خدمات و فعالیت‌های خود را از بهورزان الگوبرداری کنند تا شاهد ارتقای کیفیت خدمات در حوزه‌های مختلف بخصوص حوزه بهداشت و پیشگیری باشیم.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه روز بهورز روز فداکاری و ایثار است، تصریح کرد: بهورزان بازنشسته ما در شناسایی جایگاه بهورز نقشی اساسی داشته‌اند و بهورزان شاغل باید در حفظ و دفاع از حیثیت و آبروی این جایگاه نقشی اساسی‌تر و مهم‌تر ایفا کنند.
بهورزان پرچم‌داران نظام سلامت هستند
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: بهورزان پرچم‌داران نظام سلامت هستند که با فداکاری و ایثار در هر دقیقه از شبانه‌روز با ارایه خدمات سلامت به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.
 مهندس علیرضا یوسفی افزود: بهورزان جوان ما باید از پیشکسوتان بهورز که دنیایی از تجربه هستند درس بیاموزند تا بتوانند در جهت خدمت به مردم گام بردارند.
گفتنی است خاطره گویی، تقدیر از بهورزان بازنشسته و شاغل، تقدیر از آقای اسماعیل پناهی بهورز نمونه استانی و صرف نهار از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.بهورز     دکتر.علی.زکی‌زاده     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   10 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >