در آیین معارفه مدیران جدید حوزه سلامت شهرستان تنگستان مطرح شد:
متخصصان جدید به تنگستان می‌آیند

11 مهر 1396
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: با تصویب و اخذ مجوزهای لازم برای اختصاص یافتن پزشکان متخصص، مردم شهرستان تنگستان در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد ورود متخصصان جدید خواهند بود.

دکتر سعید کشمیری در آیین معارفه سرپرستان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و بیمارستان امام حسین(ع) اهرم گفت: همه توان خود را در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بکار می‌گیریم تا مردم شاهد ارتقا ساختارهای بهداشتی و درمانی شهرستان تنگستان شوند.
وی خاطرنشان کرد: با وجود بار مسئولیت سنگین توسعه درمانی  و بهداشتی شهرستان تنگستان، از مدیران جدید این انتظار وجود دارد تا با تلاش بی‌وقفه خود رضایتمندی مردم را فراهم آورند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در رابطه با طرح توسعه بیمارستان امام حسین(ع) اهرم گفت: توسعه فضای فیزیکی بیمارستان امام حسین(ع) با اضافه شدن 4 هزار متر مربع به فضای این بیمارستان به پایان رسیده و درمرحله نصب تجهیزات قرار داریم.
دکتر کشمیری افزود: از همه مسئولان شهرستان درخواست می‌کنیم تا در جریان تحولات انجام گرفته در بخش سلامت قرار گیرند و بیش از پیش پشتیبان دانشگاه علوم پزشکی در توسعه ساختارهای بهداشتی درمانی و ارتقا کیفیت خدمات نظام سلامت در جامعه باشند.
وی با تشکر از حمایت‌های مسئولان شهرستان و به‌ویژه شورای شهر از طرح‌های بهداشتی درمانی تنگستان گفت: ارتباط نزدیک مسئولان با دانشگاه در انعکاس مشکلات مردم و رفع موانع موجود بسیار موثر است و دانشگاه علوم پزشکی آماده برقراری تعامل بیشتر در این زمینه است.
آیین تکریم و معارفه سرپرستان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و بیمارستان امام حسین(ع) اهرم با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد و مهندس مقدس به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان و دکتر ملکی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان امام حسین(ع) اهرم معرفی شدند و از زحمات مهندس زنده بودی و دکتر بحرالعلوم تقدیر شد.
انتهای پیام/م.پ-1025
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     شبکه.بهداشت.درمان     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   11 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >