سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی شد

17 مهر 1396
در آیینی با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، احمد آخوندی به‌عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی شد.

سرپرست دانشگاه پزشکی بوشهر در این آیین اظهار کرد: ارتقای ساختارهای بهداشتی و درمانی و پیشگیری و گسترش فرهنگ سلامت مهم‌ترین اهداف ما در حوزه سلامت است.
سعید کشمیری گفت: یکی از دغدغه‌های مهم مسئولان استان راه‌اندازی بیمارستان این شهرستان بود که فاز اول آن به بهره‌برداری رسیده و تصمیم داریم نواقص این بیمارستان در بخش نیرو، پزشک متخصص و تأسیسات فنی را برطرف کنیم.
 فرماندار شهرستان دیر نیز بابیان اینکه اساس دولت تدبیر و امید خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به مردم است، گفت: یکی از رویکردهای دولت افزایش سطح خدمات سلامت به مردم بوده و در این راستا شاهد تحولات عظیم در این بخش در سراسر کشور هستیم.
حمزه اعتماد با تقدیر از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در بحث تکمیل و راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیر، ریاست وقت دانشگاه علوم پزشکی و تیم مدیریتی وی، اقدامات بسیار خوب و پیگیری‌های خیلی زیادی انجام دادند که همین پیگیری‌ها منجر به تکمیل و تجهیز بیمارستان و بهره‌برداری از آن شد.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جذب اعتبارات ملی یکی از دستگاه‌های پیشرو است که انتظار می‌رود در این زمینه نیز کمک کرده تا از این محل در حوزه سلامت شهرستان دیر هزینه شود.
وی عنوان کرد: بیمارستان دیر نیازمند امکاناتی از قبیل نیروی انسانی متخصص است و از ظرفیت و پتانسیل حضور دکتر رییسی در وزارت بهداشت برای تأمین نیازها و رفع مشکلات این بیمارستان کمک گرفته شود.
فرماندار دیر با اشاره به موفقیت رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان این شهرستان اظهار کرد: مهندس مقدس در طول مدت مدیریتی خود همواره تعامل بسیار خوبی با سایر دستگاه‌ها داشته و در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت تلاش بسیار خوبی داشتند و سرپرست جدید نیز از توانمندی‌های خوبی برخوردار است و نیروی جوان، بومی و کار بلد است.
امام‌جمعه دیر نیز ضمن قدردانی از احداث بیمارستان در این شهرستان گفت: بعد از 28 سال خواسته به‌حق مردم دیر محقق شد و گام اولیه برای تکمیل و تجهیز بیمارستان برداشته شد و ما امیدواریم گام‌های بعدی نیز برداشته شود.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی افزود: تأمین پزشک متخصص بیمارستان تازه تأسیس امام هادی (ع) دیر خواسته به‌حق مردم است که ان‌شاالله با پیگیری‌های ریاست دانشگاه علوم پزشکی محقق شود.
در این آیین احمد آخوندی به سمت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر معرفی و از خدمات عادل مقدس قدردانی شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه     دکتر.سعید.کشمیری     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >