رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
ستاد اقامه نماز دانشگاه باید سلامت معنوی و معرفتی دانشجویان را تقویت کند

26 مهر 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: ستاد اقامه نماز در دانشگاه باید سلامت معنوی و معرفتی دانشجویان را تقویت کند.

دکتر سعید کشمیری در نشست آموزشی ارتقای علمی ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارتباط معنوی و معرفتی دانشجویانی که با عنوان محصول دانشگاه علوم پزشکی وارد جامعه می‌شوند از اهمیت فراوانی برخوردار است.
وی افزود: خدمات بهداشتی درمانی در جامعه از دورافتاده‌ترین نقاط روستایی کشور تا مراکز تخصصی و حساس در اختیار جوانانی قرار می‌گیرد که در کنار کسب علم در دانشگاه به فراگیری جنبه‌های معنوی و معرفتی نیز می‌پردازند و این موضوع رسالت ائمه جماعات دانشگاه را سنگین‌تر می‌کند.
وی با ذکر رشادت‌های ایثارگران جوان در هشت سال دفاع مقدس که برگرفته از نهایت معنویت بود خاطرنشان کرد: هرگاه معنویت و معرفت به معنی واقعی در جامعه نهادینه شد همه آحاد مردم از نتایج آن سود می‌برند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش‌های ائمه جماعت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: ازآنجاکه ارتباط معنوی دانشجویان و جوانان بسیار صادقانه و خالص است باید قدر این فرصت را بدانیم و با رفتار خود به معنویت جوانان اضافه کنیم.
دکتر کشمیری با تقدیر از اقدامات دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه خاطرنشان کرد: ائمه جماعت دانشگاه، همکاران ما در حوزه سلامت هستند که می‌توانند در انتقال پیام‌های متولیان حوزه سلامت به مردم نقش فعالی داشته باشند.

انتهای پیام/ م.پ- 1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     ستاد.اقامه.نماز     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   26 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >