کارکنان و پیشکسوتان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شدند/ گزارش تصویری

30 مهر 1396
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از کارکنان و پیشکسوتان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه همراه با خانواده آنان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در این آیین ضمن خوشامدگویی به کارکنان و خانواده‌های آنان عنوان داشت: از همه کارکنان، بازنشستگان و به‌خصوص خانواده‌های این عزیزان بسیار تشکر می‌کنیم که همه به‌نوبه خود در ارتقای سطح سلامت و پیشبرد اهداف حوزه بهداشت و درمان نقشی اساسی ایفا می‌کنند.
دکتر علی زکی زاده افزود: تعصب و عملکرد کارکنان حوزه بهداشت و درمان این شهرستان در انجام خدمات محوله ستودنی است و ما از کارکنان عزیز می‌خواهیم تمام تلاش خود را در جهت حفظ و ارتقای سلامت شهروندان بیش‌ازپیش بکار گیرند تا باعث افتخار این سیستم و خانواده‌های خود باشند.
وی تصریح کرد: حوزه بهداشت تنها می‌تواند متولی 25 درصد بحث سلامت مردم باشد درصورتی‌که 75 درصد دیگر را باید در سایر ادارات و میان خود مردم جستجو کرد.
دکتر زکی زاده ادامه داد: با شروع طرح تحول سلامت در کشور و به‌تبع آن در شهرستان گناوه، همه افراد جامع با هر سنی مورد پایش و آموزش مراقبین سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت قرار گرفتند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه اظهار داشت: در شهرستان گناوه با هزینه‌های انجام‌شده در جهت پیشبرد اهداف طرح تحول حوزه سلامت، همه زیرساخت‌ها ازجمله احداث، بازسازی و نوسازی تمام مراکز و خانه‌های بهداشت در دستور کار قرارگرفته و به بهره‌برداری رسیده‌اند.
وی ضمن اشاره به جایگاه پیشکسوتان عرصه سلامت در پیشبرد اهداف این سیستم ادامه داد: جایگاه امروز بهداشت و سلامت شهرستان گناوه به خاطر تلاش‌های بازنشستگان و پیشکسوتان عزیز این حوزه است که باوجود همه مشکلات و کمبودها تمام همت و تلاش خود را در جهت ارتقای سطح سلامت مردم عزیز شهرستان بکار برده‌اند و ما امروز باید قدردان و دنباله‌رو این عزیزان باشیم.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن خوشامدگویی به کارکنان و خانواده‌های آنان عنوان داشت: هدف از برگزاری این مراسم تشکر و قدردانی از تلاش همه کارکنان عزیز و همچنین تشکر از تمامی پیشکسوتان عرصه سلامت است که در این مراسم حضور دارند.
مهندس علیرضا یوسفی گفت: این مراسم با حضور کارکنان پیشکسوت و کارکنان مشغول به کار برگزارشده است که این مجلس می‌تواند صله‌رحمی بین همه عزیزان باشد.
وی بیان کرد: استفاده از تجربیات بازنشستگان عزیز در جهت حفظ و ارتقای سطح سلامت مردم شهرستان یکی از برکات این مجلس است.
حجت‌الاسلام اندرزیان مسئول ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه نیز در این مراسم از خدمات و تلاش‌های ارزنده مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تقدیر کرد.
گفتنی است نوحه‌سرایی به مناسبت ایام محرم و صرف شام از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
در این مراسم دکتر حیدر عزیز نژاد قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور مشارکت‌های اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌های حوزه سلامت، مهندس احمدی شهردار شهرستان گناوه، حجت‌الاسلام اندرزیان مسئول ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     دکتر.علی.زکی‌زاده     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >