سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
در شش‌ماهه نخست امسال به بیش از 45 هزار نفر دشتستانی خدمات آزمایشگاهی ارایه شده است

1 آبان 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در شش‌ماهه نخست امسال در آزمایشگاه مرکزی و 10 آزمایشگاه محیطی شهرستان دشتستان به بیش از 45 هزار نفر خدمات آزمایشگاهی ارایه شده است.

مهندس ماریا خویش دوست افزود: شهرستان دشتستان با دارا بودن 10 آزمایشگاه محیطی بالاترین تعداد مرکز محیطی را در استان داراست که همگی به‌صورت فعال در حال ارایه خدمت به همشهریان می‌باشند.
وی افزود: در 10 آزمایشگاه محیطی شهرستان دشتستان در حدود 195 هزار آزمایش مختلف برای مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه در شش‌ماهه نخست سال 96 انجام‌شده است.
مهندس ماریا خویشت دوست بابیان اینکه ارایه خدمات نوین سلامت به گروه میان‌سالان و سالمندان دارای اهمیت فراوانی است تصریح کرد: آزمایشگاه مرکزی، خدمات آزمایشگاهی گروه میان‌سالان و سالمندان را به‌صورت فعال انجام می‌دهد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: در آزمایشگاه مرکزی شهرستان دشتستان، علاوه بر آزمایش‌های روتین و کلینیکی، آزمایش‌های قبل از ازدواج (جهت تشخیص تالاسمی و اعتیاد)، آزمایش‌های اعتیاد مراجعه‌کنندگان از سایر ارگان‌های معرفی‌شده و آزمایش‌های التور، مالاریا و سل نیز به‌صورت فعال انجام می‌شود.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آزمایشگاه     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >