معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خبر داد:
جمع‌آوری بیش از 71 هزار عدد پفک تاریخ گذشته در گناوه

2 آبان 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در بازرسی نیروهای بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از یک انبار نگهداری مواد غذایی، بیش از هفتادویک هزار عدد پفک از سطح عرضه، جمع‌آوری و معدوم شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس علیرضا یوسفی افزود: با توجه به نهادینه شدن فرهنگ غذای سالم که از ضروریات جامعه امروز و بخصوص کودکان می‌باشد، ملاک ارزیابی و پایش کلیه بازرسین بهداشت محیط از محل‌های عرضه مواد غذایی، چک‌لیست قانون ماده 13 بهداشت محیط، شرایط بهداشتی و بهسازی محل کسب، تولید و عرضه مواد غذایی در شرایط کاملاً بهداشتی بوده و داشتن تاریخ تولید و انقضاء و سایر مشخصات بهداشتی روی محصول از ضروریات است.
وی عنوان داشت: صیانت از بهداشت و سلامت مردم وظیفه اصلی شبکه بهداشت بوده و تمامی این مجموعه با همه تلاش در جهت حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان گام برمی‌دارند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در این راستا بازرسین بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت شماره 2 گناوه در بازرسی از یک واحد انبار نگهداری مواد غذایی تعداد هفتادویک هزار و 416 عدد اسنک (پفک) به وزن 419 کیلوگرم که تاریخ‌مصرف آن‌ها گذشته بود را مشاهده و با تنظیم صورت‌جلسه جهت انهدام از محل کسب خارج کردند.
مهندس حسن ذبیحی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: شهروندان عزیز باید شبکه بهداشت و درمان را در امر سلامت جامعه یاری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی می‌توانند با شماره 190 جهت پیگیری شکایات در سامانه مدیریت ارتباط مردمی تماس بگیرند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جمع‌آوری     معاون.بهداشتی     مهندس.حسن.ذبیحی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >