به مناسبت هفته سلامت روان و سلامت بانوان ایرانی؛
همایش پیاده‌روی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد

6 آبان 1396
همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت روان و سلامت بانوان ایرانی با حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در حاشیه این مراسم گفت: برگزاری همایش پیاده‌روی در مناسبت‌های مختلف ضمن تقویت روحیه کارکنان در آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی شهروندان نیز نقش مؤثری دارد.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: همه‌ساله در هفته پایانی مهرماه به‌عنوان هفته ملی سلامت بانوان ایرانی فعالیت‌های مختلفی در شهرستان دشتستان باهدف حساس سازی گروه‌های مختلف جامعه در خصوص اولویت‌های سلامت بانوان به‌عنوان نیمی از جمعیت کشور برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: شیوع کم‌تحرکی در جامعه زنان کشور 2 برابر مردان است و می‌تواند باعث بروز بیماری‌های قلبی عروقی و سرطان‌ها شود و با توجه به اهمیت موضوع محور پیمایش سال 96 فعالیت فیزیکی انتخاب‌شده و شعار هفته مذکور "ورزش، نسخه رایگان سلامت زنان" انتخاب‌شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: با توجه به شعار هفته سلامت روان (سلامت روان در محیط کار) در سال 96 ما باید تحرک و ورزش را در اولویت کارکنان خود قرار دهیم تا بتوانیم شاهد شادابی و عملکرد بهتر کارکنان در محیط کار باشیم.
مهندس ماریا خویش دوست بیان کرد: به همین منظور شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، با مسئولین سالن‌های ورزشی شهرستان جهت آقایان و بانوان قرارداد منعقد کرده تا بتواند فرهنگ ورزش کردن و تحرک را در بین کارکنان خود نهادینه کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت روان و سلامت بانوان ایرانی با حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان و داوطلبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت از محل میدان فردوسی شهر برازجان شروع و تا محل بوستان والفجر با صرف صبحانه سالم خاتمه یافت.
انتهای پیام/س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     پیاده‌روی     هفته.سلامت.روان     هفته.سلامت.زنان        

تاریخ بروز رسانی:   6 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >