فرماندار دیر:
خدمات دندانپزشکی در دولت تدبیر و امید گسترش‌یافته است

9 آبان 1396
فرماندار دیر گفت: خدمات دندانپزشکی با احداث مراکز خدمات سلامت دهان و دندان و بهره‌برداری از کلینیک‌های سیار دندانپزشکی در دولت تدبیر و امید در کشور گسترش‌یافته است.

حمزه اعتماد در آیین آغاز به کار کلینیک سیار دندانپزشکی در جمع خبرنگاران گفت: در دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت همچون دیگر زمینه‌ها کارهای بسیار خوب و زیربنایی انجام‌شده است که توسعه بیمه همگانی، احداث مراکز خدمات جامع سلامت، ایجاد پایگاه‌های سلامت، ساخت مراکز خدمات دهان و دندان و راه‌اندازی کلینیک‌های سیار دندانپزشکی از جمله این موارد است.
وی با تقدیر از فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: این طرح رضایت‌مندی خوبی را در جامعه به دنبال خواهد داشت چراکه خدمات به قشری از جامعه به‌صورت رایگان یا با هزینه بسیار اندک ارایه می‌دهد که معمولاً به دلیل فقر اقتصادی یا عدم دسترسی به امکانات دندانپزشکی از آن محروم بوده‌اند.
وی ادامه داد: اهالی مناطق کم برخوردار و روستائیان، دانش‌آموزان، کودکان زیر 14 سال و زنان باردار از جمله افرادی‌اند که خدمات به‌صورت رایگان به آنها ارایه می‌شود.
فرماندار دیر بابیان اینکه بالغ‌بر 11 هزار نفر از جمعیت شهرستان دیر در مناطق روستایی ساکن هستند گفت: امکان حضور دندان‌پزشک در روستاها و مناطق کم برخوردار شهرستان با بهره‌برداری از کلینیک سیار دندانپزشکی فراهم‌شده است.
اعتماد ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک واحد دندانپزشکی در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت در شهرستان دیر استقرار یابد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     فرماندار     حمزه.اعتماد     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >