همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری

9 آبان 1396
همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور ۴2۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه شامگاه دوشنبه در سالن فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد.

 به گزارش مفدا بوشهر در این همایش که با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی، مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری و مدیران دانشگاه برگزار شد، معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با ابراز خرسندی از حضور در این همایش اظهار داشت: در مدت سه سالی که در این جایگاه قرار دارم سه سفر به استان بوشهر داشته‌ام و هر زمان که از تعدد برنامه‌ها خسته شده‌ام بوشهر محلی بوده که آمده‌ام و انرژی مضاعفی از این دانشگاه گرفته‌ام.
 سیّدابراهیم هاشم‌ورزی بابیان اینکه این انرژی مثبت را مدیون دانشجویان خوب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هستم افزود: در جشنواره هشتم فرهنگی، مدیریت سالن جشنواره به دست دانشجویان بوشهری بود و من وقتی‌که اسم بوشهر را می‌آورند جان تازه‌ای می‌گیرم  و خوشحالم که در جشنواره‌های فرهنگی و قرآنی و المپیادهای علمی دانشجویان این دانشگاه در اوج هستند.
 وی اظهار امیدواری کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با داشتن مدیرانی همچون دکتر رئیسی که در کسوت معاونت وزارت بهداشت قرارگرفته‌اند و با زحمات اساتید پرتلاش، این دانشگاه در شیب بیشتر پیشرفت قرار بگیرد و شاهد ارتقای هر چه بیشتر شما عزیزان دانشجو باشیم.
در این همایش از برگزیدگان جشنواره نشریات (تیتر 10)، برگزیدگان، اساتید و عوامل نهمین المپیاد علمی کشور در دانشگاه، دبیر جشنواره هشتم فرهنگی دانشگاه و قهرمان تکواندو در المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های کشور تقدیر شد.
همچنین در این همایش برنامه‌های متعددی ازجمله موسیقی و تئاتر به اجرا درآمد و نمایندگان تشکل‌های اسلامی دانشگاه شامل: انجمن اسلامی، بسیج دانشجویی، جامعه اسلامی و هیئت منتظران بقیه‌الله هر یک با ارایه گزارش و کلیپ تصویری عملکرد خود را تبیین کردند.
 نمایندگان کانون‌های هنری و انجمن‌های علمی و شورای صنفی نیز هرکدام گزارشی در مورد نحوه عملکرد خود ارایه دادند.
 در حاشیه این همایش تشکل‌ها و کانون‌های هنری و فرهنگی دانشگاه در قالب برپایی غرفه‌های نمایشگاهی به ارایه عملکرد خود پرداختند.
انتهای پیام/س. ر 2050با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     دانشجویان.جدیدالورود     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >