رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشجویان برای خود هدفی والا ترسیم کنند/ گزارش تصویری

9 آبان 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوشبختی واقعی این است که انسان برای زندگی خود هدف داشته باشد و دانشجویان باید برای خود هدفی والا ترسیم کنند.

دکتر سعید کشمیری در همایش توجیهی دانشجویان جدیدالورود افزود: دوران دانشجویی به‌سرعت می‌گذرد و اگر از این فرصت استفاده نکنید و هدفی روشن و مشخص برای خود ترسیم نکنید هیچ‌گاه خوشبخت نخواهید شد.
وی گفت: انسان‌هایی که برنامه ندارند در زندگی مجبور خواهند شد برای کسانی که برنامه دارند کار کنند ازاین‌رو از شما دانشجویان دعوت می‌کنیم به دنبال ترقی علمی باشید زیرا آینده متعلق به تلاش و پویش علمی شماست و مدیریت کشور به دست شما خواهد بود.
وی خطاب به دانشجویان افزود: شما وارد عرصه‌ای از زندگی شدید که فراز و نشیب‌های زیادی خواهد داشت اما شیرینی زندگی به تحمل این فراز و نشیب‌ها و سختی‌هاست و ما از شما می‌خواهیم  که قدر این روزهای زیبا را بدانید، انرژی‌هایتان را مصروف اهداف عالی کنید، معنویت را وارد زندگی خود کنید و به دنبال ترقی علمی باشید.
دکتر کشمیری افزود اگر ما نگران شما هستیم درواقع نگران خودمان هستیم؛ زیرا شما در آینده باید ما را اداره و مدیریت کنید و طبیب ما در کهن‌سالی باشید و سود خوب بودن شما را درنهایت، ما خواهیم برد.
وی یادآور شد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشگاه نسبتاً جوانی است و نسبت به دانشگاه‌های هم‌طراز از رتبه‌های خوبی برخوردار است اما چشم‌انداز ما این است که جزو دانشگاه‌های برتر در سطح کشور باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ما مسئولان وظیفه خود می‌دانیم تمام تلاش خود را برای ارایه کیفیت آموزشی و رفاه برای شما دانشجویان صرف کنیم و به شما کمک می‌کنیم که استعدادهایتان شکوفا و پویا شود.
وی خاطرنشان کرد ما همه برنامه‌های رفاهی و فرهنگی را با کمک معاونت فرهنگی و دانشجویی پیگیری می‌کنیم و سعی می‌کنیم در کنار شما باشیم.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
همایش     دانشجویان.جدیدالورود     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   9 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >