فرماندار شهرستان دشتستان :
اجرایی شدن سند جامع سلامت شهرستان نیازمند همکاری بین بخشی است

14 آبان 1396
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: تهیه و تصویب سند جامع سلامت شهرستان دشتستان طبق برنامه زمان بندی شده درخور تقدیر است و برای اجرایی شدن نیازمند همکاری بین بخشی تمامی ادارات، اصناف، نهادها و اصحاب رسانه‌ است.

دکتر ارسلان زارع در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دشتستان گفت: اهمیت سلامت کودکان به عنوان آینده سازان کشور نشان از لزوم هماهنگی جامع همه دستگاه‌ها در بحث سلامت دانش آموزان دارد.
وی افزود: در طرح تحول نظام سلامت، خدمات نوینی به گروه‌های سنی مختلف به ویژه میانسالان و سالمندان توسط مراقبین سلامت ارائه می‌شود.
دکتر زارع  با اشاره به ضرورت برخورداری از جامعه‌‎ای پویا و سرزنده تصریح کرد: تمامی مسئولین و کارکنان نهادهایی که در خانواده خود افرادی در رده سنی ۳۰ تا ۷۰ سال دارند باید با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت تحت پوشش خود از خدمات نوین سلامت بهره‌مند شوند.
پارک شهید کشتکار دومین پارک بدون دخانیات شهرستان دشتستان
فرماندار دشتستان با بیان لزوم فرهنگ سازی در راستای نهادینه کردن ممنوعیت مصرف و عرضه دخانیات در اماکن عمومی خاطر نشان کرد: پارک شهید کشتکار به عنوان دومین پارک بدون دخانیات شهرستان معرفی شده و این درحالی است که نظارت ویژه دستگاه‌های مرتبط بر وضعیت عرضه دخانیات در پارک بدون دخانیات والفجر نیز ضروری است.
گفتنی است، کارگروه سلامت و امنیت غذایی با محوریت پیش نویس سند جامع سلامت با حضور فرماندار، سرپرست و کارشناسان ستادی شبکه بهداشت و درمان ، روسای ادارات و نهادهای دولتی و بخش خصوصی در فرمانداری شهرستان دشتستان برگزار شد.

انتهای پیام/ س.غ-3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
سند.جامع.سلامت     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >