سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
با حمایت مسئولان رضایتمندی مردم از خدمات بهداشتی درمانی افزایش یافته است

14 آبان 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: با حمایت و همراهی مسئولان از اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان عسلویه شاهد افزایش رضایتمندی مردم از دریافت خدمات بهداشتی و درمانی هستیم.

جاسم زارعی در حاشیه بازدید فرماندار از پروژ‌ه‌های بهداشتی درمانی شهرستان عسلویه گفت: در شهرستان عسلویه علاوه بر اجرای خدمات نوین سلامت و خریداری آمبولانس‌های با تخت ویژه و کلینیک‌های دندانپزشکی سیار،  عملیات احداث پروژه‌های متعدد بهداشتی، درمانی و اورژانس در این شهرستان نیز آغاز گردیده است.
زارعی افزود: عملیات اجرائی 2 پروژه خانه بهداشت روستایی که در هفته سلامت سال جاری آغاز شد هم‌اکنون پیشرفت 50 درصدی، پروژه کلینیک دهان و دندان با پیشرفت 80 درصدی و پایگاه اورژانس جاده‌ای چاه مبارک پیشرفت فیزیکی40درصدی دارند.
وی خاطرنشان کرد: بزرگترین پروژه حوزه سلامت شهرستان نیز  ساختمان مرکز بهداشت است که تاکنون بیش از 96 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
مهندس زارعی افزود: در سال جاری نیز با تعامل خوب و حمایت فرماندار محترم و مسئولین دانشگاه مقرر شد تا مبلغی از اعتبارات تملک دارائی و معادل آن نیز توسط دانشگاه برای تسریع در انجام پروژه‌های بهداشتی درمانی شهرستان تخصیص یابد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه  گفت: تاکنون 3 خانه بهداشت، 4 واحد مسکونی پزشک و کارکنان بازسازی و مرمت‌شده و تمامی خانه‌های بهداشت نیز بر اساس مصوبات استانداردسازی تجهیز شده است.
زارعی خاطرنشان کرد: امیدواریم در صورت تخصیص به‌موقع اعتبارات با حمایت‌های مسئولان شهرستانی و دانشگاهی شاهد افتتاح پروژه کلینیک دهان و دندان شهرستان در دهه فجر سال جاری باشیم.
انتهای پیام/ ع.م 3090
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >