رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عملیات ساخت و راه‌اندازیMRI دوم دانشگاه علوم پزشکی به‌زودی آغاز می‌شود/ گزارش تصویری

14 آبان 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: عملیات ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به ‌زودی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر آغاز می‌شود.

دکتر سعید کشمیری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار وب‌دا در بوشهر، گفت: با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات تشخیصی، ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم بیمارستان شهدای خلیج فارس در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است که به‌زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.
وی در حاشیه بازدید از محل ساخت این بخش در بیمارستان شهدای خلیج فارس، گفت: ساخت این بخش با اولویت ویژه‌ای در دستور کار دانشگاه قرار گرفته است و همزمان با آغاز عملیات عمرانی، مقدمات انتقال دستگاه جدید به استان آغاز می‌شود تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این بخش بهره‌برداری کرد.
به‌زودی آنژیوگرافی دوم بیمارستان قلب بوشهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: آنژیوگرافی دوم بیمارستان تخصصی قلب بوشهر در آینده نزدیک افتتاح می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
دکتر سعید کشمیری اضافه‌کرد: عملیات عمرانی و نصب تجهیزات لازم انجام شده است و پس از تست نهایی و آمادگی کامل این بخش دستگاه دوم آنژیوگرافی بیمارستان تخصصی قلب بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
رییس و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی از بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بازدید کردند که نظر شما را به دیدن تصاویر آن جلب می‌کنم.
انتهای پیام/ م.آ 4010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
 https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
را‌ه‌اندازی     MRI     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   14 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >