معاون عمرانی فرمانداری دشتستان:
تأسیسات کلرزنی 11 روستا نوسازی و تجهیز می‌شوند

17 آبان 1396
معاون عمرانی فرمانداری دشتستان گفت: در راستای سالم‌سازی آب آشامیدنی، نوسازی و تجهیز تأسیسات کلرزنی 11 روستا در شهرستان دشتستان در دستور کار قرارگرفته است.

مهندس عبدالحمید کریم آزاد در نشست هم‌اندیشی سالم‌سازی آب آشامیدنی شهرستان دشتستان گفت: دسترسی به آب آشامیدنی سالم حق مسلم همه مردم است و پیشرفت در زمینه دسترسی به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی نیازمند تلاش‌های بیشتر است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز گفت: سالم‌سازی آب آشامیدنی یک ضرورت مهم است و رابطه مستقیمی با سلامت دارد.
ماریا خویش دوست اظهار کرد: با توجه به مصوبات دو جلسه اخیر شورای سلامت شهرستان دشتستان دسترسی همه خانوارهای روستایی به آب سالم و پیشگیری از بیماری‌های منتقله از آب و غذا با جدیت پیگیری می‌شود.
مدیر آبفای شهری دشتستان نیز در این نشست گفت: یکی از معضلات جدی ما نصب پمپ به‌صورت مستقیم بر روی کنتورهای آب است که در مواقعی که کاهش فشار آب و یا شکستگی در لوله‌های آب‌رسانی  وجود داشته باشد موجب ورود آب‌های سطحی و فاضلاب به شبکه آب‌شده و سلامت مردم را با خطر مواجه می‌کند.
گفتنی است نشست هم‌اندیشی سالم‌سازی آب آشامیدنی شهرستان دشتستان با حضور معاون عمرانی فرماندار، سرپرست و کارشناس بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان، مدیران شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستای در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ س.غ/3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شهرستان.دشتستان     فرمانداری     معاون.عمرانی     سالم.سازی.آب     کلزنی     روستا    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >