سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
تجهیزات درمانی ویژه شرایط بحرانی در تنگستان تأمین می‌شود

5 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: تجهیزات درمانی ویژه شرایط بحرانی در تنگستان تأمین می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس عادل مقدس در کارگروه شهرستانی مدیریت بهداشت و درمان در حوادث و بلایا اظهار داشت: هدف از برگزاری این کارگروه همفکری، ایجاد آمادگی و تعامل بین اعضای تیم‌های مدیریت بحران و ارایه بحث‌های تخصصی در خصوص تغذیه، بهداشت روان و اسکان در شرایط اضطراری است.
وی اطلاع از آخرین و مؤثرترین اقدامات در کنترل و مدیریت شرایط بحرانی ناشی از حوادث و بلایا را بااهمیت دانست و گفت: داشتن برنامه و برگزاری مانورهای ویژه مدیریت بحران نقش مؤثری در آمادگی نیروها در مواقع بروز حوادث و بلایا دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تصریح کرد: باید نیازسنجی و برآورد تجهیزات موردنیاز برای ارایه در شرایط بحرانی انجام شود.
وی بیان داشت: تأمین تجهیزات و در اختیار داشتن آن نقش مؤثری در ارایه اقدامات مطلوب و به‌موقع به حادثه دیدگان ناشی از حوادث و بلایا دارد و لازم است نسبت به نیازسنجی و تأمین تجهیزات موردنیاز اقدام لازم را صورت دهیم.
مهندس مقدس ضمن تأکید بر اختصاص اتاق مخصوص برای ستاد حوادث غیرمترقبه و استقرار تجهیزات موردنیاز در آن گفت: به‌زودی ابلاغ‌ها و شرح وظایف اعضای کمیته مقابله با بلایا در شبکه مشخص و به آنان ابلاغ خواهد شد.
انتهای پیام/ ح.د 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجهیزات.درمانی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >