فرماندار گناوه:
16 میلیارد ریال اعتبار به 2 بیمارستان گناوه اختصاص یافت

7 آذر 1396
فرماندار شهرستان گناوه گفت: در سال جاری 16 میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان‌های امیرالمؤمنین (ع) و سوانح و سوختگی چرومی این شهرستان جدا از اعتبارات در نظر گرفته‌شده برای شبکه بهداشت و درمان اختصاص‌یافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سید علی پاک‌نژاد افزود: بیمارستان این شهرستان باید درخور و شأن مردم شود و با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده اتفاقات خوبی در آن اجرا خواهد شد.
وی اظهار کرد: دستگاه ام آر آی برای بیمارستان به‌عنوان یکی از نیازهای این شهرستان در اولویت کاری قرارگرفته و پیگیری‌های لازم در دست اجراست.
فرماندار گناوه گفت: فراهم شدن فضای رفاهی برای همراهان بیمار، توسعه فضاهای درمانی و امکانات و تجهیزات، بهبود وضعیت داروخانه، روشنایی، فضای سبز، ساماندهی پارکینگ خودروها و پاک‌سازی محوطه از موارد مهم است که باهدف خدمت‌رسانی شایسته به مردم در بیمارستان محقق خواهد شد.
وی از شهرداری، اداره برق، آب و فاضلاب، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این شهرستان خواست تا همکاری لازم در اجرای طرح‌های بیمارستانی داشته باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: با تعامل و همکاری خوبی که مابین شبکه بهداشت و بیمارستان‌های شهرستان وجود دارد روزبه‌روز شاهد ارایه خدمات باکیفیت به مردم شریف شهرستان گناوه خواهیم بود.
مهندس محمد بازیاری تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی که در کنار بهداشت و درمان به‌نوعی متولی سلامت مردم شهرستان هستند باید با همکاری همه‌جانبه در رسیدن به سطح خدمات باکیفیت این مجموعه را یاری کنند.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: طرح و برنامه‌های خوبی در این بیمارستان باهدف خدمت‌رسانی بهتر و شایسته به مردم این شهرستان در دستور کار قرارگرفته است.
شهرام جلال پور افزود: راه‌اندازی اتاق وی آی پی، توسعه اتاق عمل جراحی، تغییرات در ورودی‌های بیمارستان و برطرف کردن مشکلات اورژانس، اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، انتقال بخش اداری بیمارستان به بیرون، احیای فضای سبز، مجهز شدن آمبولانس به آی سی یو، تعمیر خانه پزشکان و کارکنان و آی سی یو از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی‌شده است.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شهرام.جلال‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >