رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
افتتاح و بهره‌برداری از 7 خانه بهداشت در دهه فجر امسال

8 آذر 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: 7 خانه بهداشت در شهرستان دشتی در ایام‌الله دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر اصغر بحرانی در گردهمایی بهورزان شهرستان دشتی افزود: تاکنون بیش از 90 درصد از خانه‌های بهداشت، نوسازی و یا تجدید بنا گردیده است.
وی اضافه کرد: هم‌اکنون هفت خانه بهداشت در روستاهای تلخو، بابمنیر، کردوان سفلی، بحیری، باغان، زیارت و وراوی در حال احداث بوده و با توجه به اینکه اعتبار این پروژه‌ها تأمین گردیده است انتظارمی‌رود در ایام‌الله دهه فجر امسال مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گیرند.
دکتر اصغر بحرانی افزود: پس از افتتاح این خانه‌های بهداشت عملیات نوسازی 4 خانه بهداشت باقیمانده که نیاز به نوسازی دارند آغاز خواهد شد.
 وی با تشکر از زحمات بهورزان شهرستان و موفقیت آن‌ها در آزمون‌های بهورزی گفت: نقش بهورزان در تأمین و ارتقای سلامت جامعه نقشی مهم و تأثیرگذار بوده و افزایش بار علمی بهورزان در بهبود عملکرد آنان و درنهایت رشد و توسعه بهداشت و درمان بسیار مؤثر است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به نام‌گذاری سال 96 به اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال خاطرنشان کرد: نگهداری و حراست از فضاها و تجهیزات بهداشتی درمانی اقدامی مهم و اساسی در راستای اقتصاد مقاومتی و موجب پیشگیری از هدر رفتن سرمایه‌های کشور و کاهش هزینه‌ها خواهد شد.
وی گفت: با توجه به تجهیز تمامی خانه‌های بهداشت شهرستان به ملزومات و تجهیزات بهداشتی، ضروری است بهورزان شهرستان در نگهداری از این وسایل دقت و اهتمام لازم را داشته باشند.
گفتنی است گردهمایی بهورزان شهرستان دشتی باهدف بررسی مسایل و مشکلات بهورزی، بازآموزی برنامه‌های سلامت و تبیین دستورالعمل‌های جدید به مدت 2 روز در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >