فاز دوم بیمارستان 56 تخت خوابی دیر راه‌اندازی شد

8 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: فاز دوم بیمارستان امام هادی (ع) دیر با استقرار پزشکان متخصص فعالیت خود را آغاز کرد.

مهندس احمد آخوندی در نشست معارفه پزشکان متخصص بیمارستان امام هادی (ع) دیر اظهار کرد: درروند راه‌اندازی فازهای مختلف بیمارستان یک سری کمبودها وجود دارد که انتظار داریم همه نهادها و سازمان‌ها یاریگر حوزه سلامت بوده و به مجموعه شبکه بهداشت و درمان کمک دهند.
وی بابیان اینکه بهره‌برداری از بخش درمانی و خدماتی بیمارستان امام هادی (ع) دیر به‌صورت گام‌به‌گام تعریف‌شده است، اضافه کرد: فاز نخست بیمارستان امام هادی (ع) شامل درمانگاه تخصصی، رادیولوژی، آزمایشگاه، اورژانس، داروخانه و ساختمان اداری بوده است که هم‌اکنون فعال بوده و به مردم خدمات درمانی ارایه می‌دهد.
وی افزود: فاز دوم این بیمارستان که بخش بستری است با استقرار پزشکان متخصص و پذیرش بیمار فعالیت خود را آغاز کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: پزشک متخصص داخلی، زنان و بیهوشی جذب بیمارستان شده‌اند و پزشکان متخصص گوش و حلق و بینی، پوست، قلب، اعصاب و روان نیز در این بیمارستان مردم را ویزیت می‌کنند.
وی با تأکید بر نقش خیرین در حوزه سلامت اظهار کرد: حوزه بهداشت و درمان نیازمند نگاه خیرین و حضور آن‌ها در این حوزه است و ما از ورود آن‌ها به این بخش استقبال می‌کنیم.
فرماندار شهرستان دیر نیز در این نشست ضمن خوش‌آمد به پزشکان متخصص گفت: با حضور شما و انگیزه‌ای که برای خدمت به منطقه محروم داشته‌اید یقیناً خدمات خوبی ارایه خواهد شد و رضایت مردمی در پی خواهد داشت.
حمزه اعتماد افزود: راه‌اندازی گام‌به‌گام بیمارستان در راستای شناسایی و رفع مشکلات و تأمین تجهیزات صورت می‌گیرد و تمامی سعی ما این است تا در این زمینه تسریع شود.
وی با اشاره به آمار بیماران دیالیزی شهرستان دیر گفت: رایزنی با خیرین سلامت انجام‌شده است و قول‌هایی برای همکاری و خرید تجهیزات دیالیز داده‌شده که ما از تمامی ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات حوزه سلامت استفاده خواهیم کرد.
در این نشست پزشکان متخصص داخلی و زنان و زایمان معرفی شدند.
انتهای پیام/ ح.ن 3050  + ع.ا 5010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     معارفه.پزشکان     فرماندار     مهندس.احمد.آخوندی     حمزه.اعتماد     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >