معاون وزیر بهداشت در بوشهر:
8 هزار میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های بهداشتی هزینه می‌شود

14 آذر 1396
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیش از شش‌ هزار و ۶۵۰ پروژه بهداشتی در استان‌ها در حال اجرا است که برای تکمیل آنها 8 هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.

دکتر علیرضا رئیسی صبح امروز در نشست با خبرنگاران در بوشهر با تأکید بر تکمیل پروژه پرونده الکترونیک سلامت اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم وزارت بهداشت، تکمیل پروژه پرونده الکترونیک سلامت ایرانیان است که برنامه‌های مهمی در این پروژه اجراشده است.
وی از استقرار پزشک خانواده خبر داد و افزود: پزشک خانواده یکی از نیازها و زیرساخت‌های اصلی پروژه سلامت در جامعه است که این مهم در 10 استان به‌صورت آزمایشی اجرا می‌شود.
معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه تا پایان امسال نظام ارجاع و پزشک خانواده در 10 استان اجرا می‌شود خاطرنشان کرد: طرح نظام ارجاع در استان‌های گلستان، اردبیل، زنجان، یزد، بوشهر، آذربایجان و دیگر استان‌ها تا پایان سال اجرا می‌شود که نتایج آن به دیگر استان‌ها تعمیم می‌یابد.
دکتر رئیسی تکمیل پرونده الکترونیک، پزشک خانواده، نظام ارجاع، توسعه پروژه‌های دندانپزشکی را از اولویت‌های معاونت بهداشتی وزارت بهداشت دانست و افزود: بیش از شش‌ هزار و 650 مرکز بهداشتی در سراسر کشور در حال ساخت است که 2 هزار پروژه آن در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود.
وی افزود: برای تکمیل پروژه‌های در دست معاونت بهداشتی 8 هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     معاون.وزیر     دکتر.علیرضا.رئیسی        

تاریخ بروز رسانی:   14 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >