استاندار بوشهر:
طرح‌‌های حوزه سلامت از مهم‌ترین اولویت‌های استان بوشهر است/ گزارش تصویری

14 آذر 1396
استاندار بوشهر گفت: طرح‌‌های حوزه سلامت از مهم‌ترین اولویت‌های استان بوشهر است.

دکتر عبدالکریم گراوند در نشست با معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ومسول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با قدردانی از توجه دولت به اجرای پروژه‌های حوزه سلامت اظهار داشت: فعالیت‌ها و برنامه‌های وزارت بهداشت به‌عنوان پروژه‌های حرفه‌ای و تخصصی محسوب می‌شود و در اولویت برنامه‌های دولت قرار دارد.
استاندار بوشهر، تأکید کرد: اورژانس هسته‌ای بوشهر یکی از پروژه‌های مهم در حال اجرا در بوشهر است که با توجه به‌ضرورت ساخت آن لازم است در تکمیل آن تسریع شود.
تکمیل پروژه‌های حوزه سلامت استان بوشهر تسریع شود
دکتر گراوند با اشاره به اجرای طرح‌های بیمارستانی، اورژانس هسته‌ای و مقابله با آلایندگی‌های زیست‌محیطی در استان بوشهر گفت: انتظارمی‌رود وزارت بهداشت در اجرای پروژه‌های حوزه سلامت استان بوشهر تسریع کند.
وی، با تأکید بر توجه اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه‌های استانی در عرصه درمانی و بهداشتی تصریح کرد: بیش از 78 درصد اعتبارات عمرانی در اختیار وزارتخانه‌‌ها قرار دارد که لازم است از منابع ملی برای تکمیل پروژه‌های مهم استان بوشهر تخصیص یابد.
استاندار بوشهر با اشاره به اجرای پروژه‌های مهم حوزه سلامت در استان بوشهر تأکید کرد: تکمیل پروژه‌های درمانی و بهداشتی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد که در این راستا انتظارمی‌رود وزارت بهداشت در اجرای پروژه‌های حوزه سلامت استان بوشهر تسریع کند.
دکتر گراوند با تأکید بر توجه به مقابله با آلایندگی‌های زیست‌محیطی جنوب استان بوشهر خاطرنشان کرد: ایجاد مرکز تحقیقاتی بررسی مشکلات زیست‌محیطی و آلایندگی‌های ناشی از تأسیسات پارس جنوبی باید در اولویت برنامه وزارت بهداشت قرار بگیرد.
وی، با تأکید بر تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با برنامه‌های وزارت بهداشت گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقدشده، استانداری بوشهر بر اساس سهم تعیین‌شده اعتباری برای اجرای پروژه‌های بهداشتی درمانی مشارکت می‌کند.
این نشست با حضور معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و مسئول دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در دفتر استاندار بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     استاندار     دکتر.عبدالکریم.گراوند        

تاریخ بروز رسانی:   14 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >