کلینیک سیار دندانپزشکی شهرستان دیلم افتتاح شد

18 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: با افتتاح کلینیک سیار دندانپزشکی دیلم شاهد عدالت در دسترسی به خدمات دندانپزشکی خواهیم شد.

محمود ذاکری در حاشیه آیین افتتاح کلینیک سیار شهرستان دیلم گفت: اقدامات ارزنده‌ای در راستای پیشگیری، آموزش و مراقبت‌های اولیه بهداشت دهان و دندان با احداث و راه‌اندازی مراکز پیشگیری سلامت دهان و دندان در سطح استان بوشهر صورت گرفته است.
ذاکری افزود: کلینیک‌های سیار دندانپزشکی باهدف پوشش اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر راه‌اندازی شده است تا زمینه‌ساز عدالت در دسترسی خدمات دندانپزشکی شود.
وی گروه‌های هدف این برنامه را چنین برشمرد: خدمات کلینیک‌های سیار شامل گروه‌های هدف کودکان زیر 14 سال، زنان باردار، زنان شیرده که کودک زیر یک سال دارند، افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد می‌شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در رابطه با خدمات درمانی کلینیک‌های سیار گفت: جرم‌گیری، کشیدن دندان، فیشور سیلانت، ترمیم امالگام یک سطح، ترمیم آمالگام دو سطح، ترمیم آمالگام سه سطح، ترمیم کامپوزیت یک سطح، ترمیم کامپوزیت دو سطح و ترمیم کامپوزیت سه سطح خدماتی است که در کلینیک به مردم ارائه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: برنامه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی 2 روز در منطقه سیاهمکان،2 روز در شهر دیلم،1 روز در امام حسن و یک روز در عامری توسط سه دندان‌پزشک به مردم شریف شهرستان دیلم صورت می‌پذیرد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، کلینیک سیار دندانپزشکی این شهرستان با حضور فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین شهرستانی در مرکز بهداشتی و درمانی امام سجاد (ع) روستای سیاهمکان افتتاح شد.

انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     کلینیک.سیار.دندانپزشکی     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   18 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >