همایش روز جهانی داوطلب و گرامیداشت هفته وحدت در شهرستان گناوه برگزار شد

19 آذر 1396
مراسمی با حضور داوطلبان و سفیران سلامت شهرستان گناوه به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و 14 آذرماه روز جهانی داوطلب در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در همایش روز جهانی داوطلب ضمن تبریک این روز عنوان داشت: روز جهانی داوطلب با میلاد پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) مقارن شده و رسالت پیامبر بزرگ اسلام نیز دریافت پیام‌های الهی و انتقال این پیام‌ها به مردم بوده است.
مهندس محمد بازیاری افزود: داوطلبان و سفیران سلامت از نهاد و جنس خود مردم‌اند که بدون هیچ چشم‌داشتی، ضمن برقراری ارتباط مناسب با مردم در قالب برنامه ملی خودمراقبتی، با ارتقای سواد سلامت جامعه در حوزه‌های مختلف سطح سلامت مردم شریف شهرستان را بهبود می‌بخشند.
وی ادامه داد: در شهرستان گناوه بیش از 140 نفر داوطلب سلامت و 7 هزار سفیر سلامت با این شبکه همکاری دارند که پس از آموزش این عزیزان توسط مراقبین سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان، داوطلبان و سفیران سلامت نیز این آموزه‌ها را به مردم و خانوارهای خود انتقال می‌دهند.
مهندس بازیاری هدف از برگزاری همایش روز جهانی داوطلب را ترویج فرهنگ خودمراقبتی در حوزه سلامت عنوان کرده و اظهار داشت: داوطلبان سلامت در جمع‌آوری آمارها، سرشماری، انتقال پیام‌های بهداشتی، توزیع بسته‌های آموزشی نقش بسزایی دارند که از این عزیزان تشکر و قدردانی می‌کنیم.
مسئول ستاد تبلیغات اسلامی شهرستان گناوه نیز ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، احادیث و روایات بسیار زیبا و دل‌نشینی از این دو مرد بی‌همتای عالم بیان داشتند.
حجت‌الاسلام اندرزیان از پرسنل زحمت‌کش مجموعه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و به‌ویژه داوطلبین سلامت این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است در این مراسم، ضمن اجرای دکلمه توسط داوطلب و سفیر سلامت، اجرای موسیقی سنتی زنده، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز، از داوطلبان و سفیران سلامت برگزیده با تقدیم هدایا تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     روز.جهانی.داوطلب     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >