معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی:
کلیه واحدهای بهداشتی درمانی شهرستان دشتی ظرف چهار سال گذشته تجهیز شده‌اند

22 آذر 1396
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: کلیه واحدهای بهداشتی درمانی شهرستان دشتی ظرف چهار سال گذشته تجهیز شده‌اند.

مهندس پرویز احمدی در سومین نشست ستاد اجرایی برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی شهرستان دشتی در سال جاری افزود: همچنین در طی این مدت حدود 95 درصد از واحدهای بهداشتی شهرستان دشتی اعم از مراکز خدمات جامع سلامت، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت مورد نوسازی یا احداث قرارگرفته‌اند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشتی درمانی شهرستان دشتی روند اجرا و شاخص‌های برنامه پزشک خانواده را در سطح شهرستان خوب ارزیابی و گفت: با معاونت بهداشتی دانشگاه و بیمه سلامت استان تعامل و همکاری‌های خوب و سازنده‌ای در اجرای برنامه پزشک خانواده داشته‌ایم.
مهندس حسین دانایی کارشناس برنامه پزشک خانواده معاونت بهداشتی دانشگاه نیز در این نشست ضمن تقدیر از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در اجرای خوب و قابل‌قبول برنامه پزشک خانواده گفت: اجرای بسیار مناسب پروژه‌های عمرانی، بازسازی و تجدید احداث بسیاری از واحدهای بهداشتی، چیدمان مناسب نیروی انسانی و نیز پایش و نظارت مستمر و رفع سریع نقایص اعلام‌شده در بازدیدها از نکات مثبت و بااهمیت عملکرد شبکه بهداشت و درمان دشتی در برنامه پزشک خانواده بوده است.
مهندس صفری کارشناس نظارت و ارزیابی بیمه سلامت استان نیز ضمن تقدیر از تعامل مستمر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با بیمه سلامت نکاتی را در خصوص مشکلات اجرایی برنامه دهگردشی در مراکز مجری و چگونگی روند اجرایی خدمات دهان و دندان و راهکارهای لازم جهت بهبود و ارتقای شاخص‌ها بیان کرد.
گفتنی است در این نشست حدیث روزبهانی کارشناس برنامه پزشک خانواده و بیمه روستایی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی مستنداتی را پیرامون شاخص‌های سلامت، چگونگی عملکرد شهرستان در بخش پروژه‌های عمرانی و اهداف و برنامه‌های پیش روی برنامه پزشک خانواده ارایه نمود که حاکی از پیشرفت کمی و کیفی برنامه در سال‌های اخیر بوده است.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     معاون.بهداشتی     مهندس.پرویز.احمدی     مهندس.حسین.دانایی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >