آیین تکریم و معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت چاه مبارک برگزار شد

26 آذر 1396
آیین تکریم و معارفه پزشک خانواده مرکز خدمات جامع سلامت چاه مبارک همراه با نشست صمیمی مسئولین این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در این مراسم گفت: مراسم تکریم و معارفه معمولاً فرصتی است که خدمتگزاران مردم، مسئولیت‌ها را به یکدیگر می‌سپارند تا ایده‌ها و برنامه‌ها با توان و انرژی جدیدی به کار گرفته ‌شوند.
مهندس جاسم زارعی بیان کرد: قطعاً افرادی که رشته‌های پزشکی، پیراپزشکی یا رشته‌های مرتبط با سلامت مردم انتخاب می‌کنند، به‌منزله منبع درآمد صرف به این رشته‌ها نگاه نمی‌کنند بلکه از منظر انسان‌دوستی و علاقه ذاتی به ایثار و کمک به همنوعان چنین رشته‌هایی را انتخاب می‌کنند بنابراین کمبودها و ناملایمات معمول آنها را دلسرد نکرده و برای رسیدن به اهداف مقدس خویش سر از پا نشناخته و شبانه‌روز در جهت رضای محبوب تلاش می‌نمایند.
وی ضمن تشکر از خدمات پزشک سابق، دکتر سحر یزدان‌پرست به‌عنوان پزشک جدید معرفی و ابراز داشت: واقعیت این است که امیدوارم پزشکان این مرکز و کل شهرستان با درایت و حکمت به معالجه روح، روان و آسیب‌های اجتماعی و معنوی آحاد مردم پرداخته و در مدیریت سلامت همه‌جانبه شهرستان تلاش نمایند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اظهار داشت: پزشکان مسئول فنی تیم سلامت هستند پس انتظارمی‌رود که نظارت دقیق و مستمر بر کلیه فعالیت‌های مراکز بهداشتی درمانی ، خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت داشته باشند.
مهندس جاسم زارعی افزود: انتظارمی‌رود مسئولین در ارتقای سطح سلامتی گروه‌های سنی مختلف حمایت لازم را داشته و مردم را جهت اخذ خدمات سلامت رایگان تشویق نمایند.
معارفه پزشک جدید مرکز خدمات جامع سلامت روستایی چاه مبارک عسلویه با حضور سرپرست شبکه و بهداشت و درمان، بخشدار، امام‌جمعه، رییس شورا، سرپرست مرکز، رئیس اداره امور عمومی، گسترش شبکه و کارکنان مرکز برگزار شد.
با اهدای لوح، از خدمات پزشک سابق مرکز خدمات جامع سلامت روستایی چاه مبارک عسلویه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تکریم     معارفه     مهندس.جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه     چاه.مبارک    
   

تاریخ بروز رسانی:   26 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >