همایش قرآن‌پژوهی به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‌شود

26 آذر 1396
مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت هفته پژوهش، همایش قرآن‌پژوهی برگزار می‌کند.

به مناسبت ۲۵ آذر، روز پژوهش، مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ ناب قرآن و عترت، نشست ویژه‌ای را تحت عنوان پژوهش‌های بین‌رشته‌ای قرآن و سلامت برگزار کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این نشست به اهمیت پژوهش و تحقیق اشاره کرد و جایگاه پژوهش‌های قرآن محور با موضوع طب و سلامت را یکی از راه‌های شناخت و درک بهتر آموزه‌های دینی و قرآنی برشمرد.
مهندس محمدمهدی محمدی با اشاره به ظرفیت‌های شایسته قرآنی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، تلفیق و ترکیب مبانی طب و سلامت بافرهنگ ناب قرآنی را از رسالت‌های مهم محققان و پژوهشگران دانشگاه ذکر کرد.
در ادامه این نشست، دکتر حیدرعزیزنژاد، دکتر مرادعلی فولادوند، دکتر عیسی صفوی، استادان گروه معارف، همچنین دانشجویان دانشگاه به اهداف این همایش اشاره و تأکید کردند: این همایش در سطح مراکز آموزش عالی استان برگزار و از مقالات برتر در زمینه‌های قرآن و سلامت تقدیر شود.
گفتنی است مقالات برتر همایش قرآن‌پژوهی به دبیرخانه بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال خواهد شد.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش.قرآن‌پژوهی     هفته.پژوهش     مهندس.محمدمهدی.محمدی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   26 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >