رییس بیمه سلامت شهرستان دشتستان:
ارتقای شاخص‌های برنامه پزشک خانواده شهرستان دشتستان رشد چشمگیری داشته است

27 آذر 1396
رییس بیمه سلامت شهرستان دشتستان گفت: تلاش‌های سازنده شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در ارتقای شاخص‌های برنامه پزشک خانواده و ثبت خدمات در سامان الکترونیک سلامت قابل‌تقدیر و رشد چشمگیری داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، حسین گورکانی افزود: امیدواریم در آینده نیز این روند رو به رشد همچنان ادامه داشته باشد و شاهد تأثیر آن در سلامت جمعیت تحت پوشش باشیم.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز در خصوص ورژن جدید (17) برنامه پزشک خانواده گفت: از ابتدای سال جاری این ورژن در مراکز مجری طرح پزشک خانواده اجرایی شده است و با توجه به گستردگی شهرستان و حضور مکرر پزشکان جدید در برنامه پزشک خانواده، یک ماه به پزشک فرصت آموزش و آشنایی کامل با سامانه سیب و نحوه ثبت اطلاعات بیماران داده می‌شود.
محمدحسین دریسی افزود: ازآنجایی‌که انجام خدمات دندانپزشکی) در برنامه جدید پزشک خانواده به‌تمامی بیمه‌شدگان روستایی قابل‌ارائه است و امکان اجرایی شدن آن در مراکز مجری طرح پایین است، با راه‌اندازی مرکز خدمات دهان و دندان شهرستان، این مرکز به‌عنوان مرکز مجری خدمت دندانپزشکی جهت بیمه‌شدگان روستایی محسوب می‌گردد و این خدمت برای تمامی بیمه‌شدگان روستایی در حال اجرا است.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: نماینده بیمه سلامت برای ارایه خدمات در بیمارستان حضور مستمر داشته باشد تا بیماران برای دریافت خدمات دچار مشکل نشوند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بیمه.سلامت     حسین.گورکانی     معاون.بهداشتی     محمدحسین.دریسی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >