برای رسیدن به نتیجه در حوزه سلامت، پایش و نظارت باید بانظم و الگوی خاصی باشد

28 آذر 1396
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب در حوزه سلامت، پایش و نظارت باید بانظم و الگوی خاصی باشد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان در بازدید از خانه‌های بهداشت شهرستان‌های تنگستان و دشتستان افزود: هدف از این بازدید‌ها تقویت نقاط قوت و اصلاح نواقص احتمالی موجود است.
وی تصریح کرد: در بازدیدهای میدانی میزان رضایت مردم نیز بررسی می‌گردد که بحمدالله تاکنون این اقدامات به‌طور نسبی رضایت‌بخش بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر کار تیمی در اجرا تصریح کرد:  در حوزه بهداشت وقت گذاشتن و کار کارشناسی سبب موفقیت در اجرای برنامه‌ها خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت استان در این بازدید از عملکرد سامانه سیب ابراز رضایت کرد و افزود: سامانه یکپارچه بهداشت (سیب) به‌منظور امکان ارائه بهتر خدمات بهداشتی درمانی، قابلیت دسترسی به اطلاعات، افزایش سطح کیفی مراقبت‌ها و مدیریت بهتر نظام سلامت کشور راه‌اندازی شده است.
بر اساس این گزارش در ادامه‌ی سلسله بازدیدهای متمرکز از واحدهای ارائه‌دهنده خدمتِ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون بهداشتی این دانشگاه از خانه‌های بهداشت شهرستان‌های تنگستان و دشتستان بازدید کرد.
انتهای پیام/ م.ب 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     شهرستان.تنگستان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >