اردوی تفریحی داوطلبان سلامت شهرستان دشتی برگزار شد

3 دی 1396
اردوی تفریحی داوطلبان سلامت شهرستان دشتی توسط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در بندر دلوار برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در حاشیه این اردو در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی ضمن تجلیل از نقش و عملکرد داوطلبان سلامت شهرستان گفت: داوطلبان سلامت به‌عنوان حلقه‌های اتصال مردم و نظام سلامت از جایگاه ویژه‌ای در این حوزه برخوردارند.
دکتر اصغر بحرانی افزود: گستردگی و تنوع خدمات حوزه بهداشت و درمان و پراکندگی مخاطبان و خدمت گیرندگان، نقش ارزنده داوطلبان سلامت را بیش‌ازپیش نمایان می‌کند.
وی افزود: داوطلبان سلامت به‌عنوان نیروهای علاقه‌مند مردمی بدون چشمداشت نقش بازوان توانای نظام سلامت را با ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با مخاطبان ایفا نموده و خدمات مهمی ازجمله اقدامات اولیه بهداشتی درمانی، مشاوره و انتقال مفاهیم و آموزه‌های بهداشتی درمانی را به نحو شایسته انجام می‌دهند.
مسئول امور داوطلبان سلامت شهرستان دشتی نیز ضمن تجلیل از همت والای داوطلبان سلامت گفت: هدف از برگزاری این اردو تقدیر از زحمات یک‌ساله داوطلبان و افزایش روحیه تعامل و همگرایی بین داوطلبان سلامت و مسئولان بهداشت و درمان شهرستان می‌باشد.
سمیه احمدی نیا همچنین از تلاش رییس و مسئولان شبکه بهداشت و درمان دشتی در رفع مشکل فضای فیزیکی جهت استقرار داوطلبان سلامت روستای میانخره تقدیر کرد.
گفتنی است در این اردو، داوطلبان سلامت از اماکن تاریخی و تفریحی بندر دلوار ازجمله موزه شهید ریسعلی دلواری دیدن کردند.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
داوطلبان.سلامت     دکتر.اصغر.بحرانی     سمیه.احمدی‌نیا     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >