رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عدالت در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت از اولویت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است

9 دی 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رعایت عدالت در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت از اولویت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر سعید کشمیری در مراسم آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای بخش شبانکاره افزود: افزایش بهره‌مندی مردم استان از خدمات بهداشتی و درمانی از اهداف دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و با جدیت آن را دنبال می‌کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: رعایت عدالت در بهره‌مندی مردم از حوزه سلامت، سرلوحه کارهای ما در مجموعه بهداشت و درمان استان است.
دکتر کشمیری تصریح کرد: همواره پیشگیری بهتر از درمان است و باید تلاش کنیم با رعایت بهداشت عمومی به بیماری مبتلا نشویم.
دکتر کشمیری اظهار داشت: توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی و تجهیزات پزشکی درصد کمی از مشکلات مردم در حوزه سلامت را حل می‌کند و بیش از 65 درصد مشکلات مردم در حوزه سلامت به خاطر عوامل اجتماعی مختلف است.
 وی با قدردانی از نیکوکار روستای خلیفه که احداث خانه بهداشت این روستا را به عهده گرفته است ابراز داشت: اقدام ارزشمند این فرد نیکوکار را ارج نهاده و امیدواریم شاهد مشارکت بیشتر مردم در کارهای عام‌المنفعه و حوزه سلامت باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: تلاش ما این است که در توسعه زیرساخت‌های حوزه سلامت و بهداشت و درمان استان رعایت عدالت را داشته باشیم و همه مردم استان بتوانند از امکانات بهداشتی و درمانی استفاده کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه مسئولان استانی و شهرستانی در مرکز خدمات جامع سلامت شهید خان عزیزی شبانکاره حضور یافته و از واحدهای مختلف این مرکز در قسمت بهداشت و درمان بازدید و با کارکنان این مرکز گفتگو کردند.
گفتنی است، مراسم آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت خیر ساز روستای خلیفه‌ای با حضور رییس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار دشتستان، سرپرست و معاونین شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مسئولان بخش شبانکاره و مردم روستای خلیفه، برگزار شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     دکتر.سعید.کشمیری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >