فرماندار دشتستان:
مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های حوزه سلامت ضروری است

9 دی 1396
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های حوزه سلامت ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ارسلان زارع در مراسم عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای خلیفه‌ای بخش شبانکاره افزود: یکی از دستاوردهای ارزشمند دولت تدبیر و امید، اجرای طرح تحول نظام سلامت و اهتمام جدی به ارتقای شاخص‌های سلامت مردم ایران بود که موفقیت‌های زیادی هم در این راستا به‌دست‌آمده است.
فرماندار شهرستان دشتستان عنوان داشت: باید تلاش کنیم با ارتقای سطح دانش، آگاهی عمومی و همکاری مردم بتوانیم همه شاخص‌های مطلوب ازجمله امید به زندگی را در کشور افزایش داده و به جایگاه والایی در منطقه و جهان دست پیدا کنیم.
دکتر زارع بابیان اینکه مشارکت مردم در احداث زیرساخت‌های حوزه سلامت ضروری است و ضمن تقدیر از اقدام خداپسندانه خیر روستای خلیفه‌ای گفت: اجرای برنامه طرح تحول سلامت به‌تنهایی از دست دولت بر‌نمی‌آید و آحاد مردم باید در تحقق این برنامه مشارکت داشته باشند.
فرماندار شهرستان دشتستان عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را ستود و اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در چهار سال گذشته از بابت تحقق اهداف و برنامه‌ها به‌ویژه در عرصه بهداشت جایگاه مطلوبی در کشور به دست آورده است که شایسته تقدیر است.
امام‌جمعه شهر شبانکاره نیز در این مراسم با اشاره به اهمیت کار خیر اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم، به انجام کارهای خیر سفارش فراوان کرده و پیامبر اکرم (ص) نیز مردم را به کار خیر دعوت می‌کرد.
حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی افزود: اموال دنیوی فانی هستند و روزی از دست انسان می‌روند، پس بهتر است از آنها در انجام کارهای خیر و عام‌المنفعه استفاده کنیم.
امام‌جمعه شبانکاره تصریح کرد: اقدام خیران عزیز در بخشش مال و اموال خود و مشارکت در کارهای عام‌المنفعه بسیار ارزشمند است و پاداش فراوانی دارد.
حجت‌الاسلام عبدالرسول حمادی ابراز داشت: مسئولین همواره باید همراه مردم باشند و به مردم امید دهند و انجام کارهای خیر را برای مردم تسهیل نمایند.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     فرماندار     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.عبدالرسول.حمادی     دکتر.ارسلان.زارع     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >