پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماهای شهرستان گناوه تجلیل شدند

10 دی 1396
در آیینی با حضور نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه، دیلم و خارگ در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان و مسئولان شهرستان گناوه از پزشکان، دندان‌پزشکان و ماماهای این شهرستان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، فرماندار شهرستان گناوه در این آیین ضمن تشکر و قدردانی از پزشکان و مجموعه بهداشت و درمان عنوان داشت: پزشکان عزیز ما باجان و دل به مردم شریف شهرستان گناوه خدمت می‌کنند که این خدمات صادقانه ارج نهاده می‌شود و با اطمینان مردم عزیز شهرستان نیز قدردان این عزیزان هستند.
سید علی پاک‌نژاد افزود: ما از مجموعه بهداشت و درمان انتظار داریم تمام تلاش خود را جهت ارتقای سطح سلامت این مردم عزیز به‌کارگیرند تا شاهد رفع مشکلات و نزدیک شدن به نقطه ایده آل سلامت در شهرستان باشیم.
وی ادامه داد: امسال در بحث بودجه شهرستان مبلغ 40 میلیارد ریال به حوزه بهداشت و درمان گناوه اختصاص‌یافته است، همچنین مبلغ 16 میلیارد ریال نیز برای دو بیمارستان شهرستان در نظر گرفته‌شده که با تخصیص این مبالغ و تلاش مدیران حوزه بهداشت و درمان شاهد پیشرفت‌های خوبی در شهرستان خواهیم بود.
فرماندار شهرستان گناوه بابیان اینکه امسال نظام‌نامه سلامت در شهرستان تدوین‌شده است اظهار داشت: سند جامع سلامت شهرستان گناوه به‌عنوان الگو برای سایر شهرستان‌ها در سطح استان بوده و بابت این تلاش از تیم دکتر زکی زاده رئیس پیشین شبکه بهداشت و درمان و در ادامه مهندس بازیاری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر می‌کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن خیرمقدم و خوشامدگویی به مهمانان حاضر در مراسم عنوان داشت: هدف ما این است که با تعامل و همکاری با تمامی کادر بهداشتی درمانی شهرستان تلاش کنیم تا به آنچه شایسته مردم فهیم شهرستان گناوه هست دست‌یابیم.
مهندس محمد بازیاری گفت: ما از بزرگان و مدیران ارشد شهرستان و استان انتظار داریم در این هدف مهم بیشتر از گذشته به ما کمک کنند تا بتوانیم نیازهای حوزه سلامت را رفع و در جهت ارتقاء سطح سلامت گام برداریم.
دکتر رضا جاودان مسئول نظام پزشکی شهرستان نیز ضمن خوشامدگویی به همه مهمانان عنوان داشت: این مراسم جهت ارج نهادن به مقام والای پزشک و تقدیر و تشکر از همه دلسوزان که با تلاش‌های بی‌وقفه، به مردم خون گرم شهرستان گناوه خدمت می‌کنند برگزارشده است.
اهدای هدیه به پزشکان و دندان‌پزشکان شهرستان و همچنین صرف شام در کنار خانواده‌های این عزیزان از برنامه‌های این مراسم بود.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >