مرکز خدمات جامع سلامت عاليشهر در طرح نشاط اجتماعی به ارائه خدمات آموزشی و مراقبتی پرداخت

10 دی 1396
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر گفت: مرکز خدمات جامع سلامت عاليشهر در مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی به ارایه خدمات آموزشی و مراقبتی پرداخت.

سید احمد هاشمی افزود: در مرحله دوم طرح نشاط اجتماعی که توسط دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری پیش‌بینی  و توسط شهرداری‌ها اجرایی شده است، مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر تا پایان زمان اجرای این طرح (تا پایان اسفندماه)، هر هفته توسط کارشناسان این مرکز به ارایه خدمت به شهروندان عالیشهر مبادرت خواهد ورزید.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر بیان کرد: محور اصلی طرح نشاط اجتماعی آموزش‌های اجتماعی باهدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است که ابزارهای آموزشی و هنری شامل مهارت‌های مراقبتی، موسیقی و دیگر رشته‌های هنری می‌توانند وسیله‌ای مهم برای انتقال این آموزش‌ها باشد.
وی اظهار داشت: در این طرح، مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی عاليشهر علاوه بر آموزش مهارت‌های مراقبتی به ارایه خدماتی همچون معاینه دندانپزشکی، مشاوره روان، تغذیه، اندازه‌گیری شاخص توده بدنی و فشارخون پرداخته و همچنین در برنامه‌های ورزشی نیز در جهت مراقبت‌های سلامت، کمک‌های اوليه و اورژانس‌های حین ورزش با افراد شرکت‌کننده در این مسابقات همکاری می‌نماید.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مرکز.جامع.سلامت     سیداحمد.هاشمی     مرکز.بهداشت.بوشهر     عالیشهر    

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >