سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
استفاده از ظرفیت کلیه ادارات برای ایجاد جامعه سالمندی بانشاط ضروری است

11 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: هم‌افزایی و استفاده از ظرفیت کلیه ادارات در جهت ایجاد جامعه سالمندی بانشاط و سالم ضروری بوده و از اهداف مهم شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری در کمیته راهبردی ارتقای سلامت سالمندان افزود: جمعیت سالمندان رو به افزایش است و ما وظیفه‌داریم، در راستای سلامت سالمندان با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، اقدامات لازم را به عمل‌آوریم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان، شهرستان دیلم اظهار داشت: بهداشت و درمان به‌عنوان متولی سلامت سالمندان ابتدا نشستی را با سالمندان فعال برگزار کرده تا نظرات و پیشنهاد‌های آنان را در خصوص رفع مشکلات موجود در این گروه جمع‌آوری کند و با همکاری سایر ادارات و ظرفیت‌های موجود شهرستان بتواند در جهت رفع مشکلات گام بردارد.
محمود ذاکری افزود: هدفمان از اجرای این طرح، ارتقای سطح سلامت سالمندان شهرستان در زمینه رفاه و منزلت اجتماعی بوده تا یک جامعه سالمندی سالم داشته باشیم.
خدیجه حسینی مسئول سلامت خانواده شهرستان دیلم نیز به شرح برنامه ملی تحول نظام سلامت، رفاه و منزلت سالمندان پرداخت و شاخص‌های خدمات نوین سلامت سالمندان شهرستان و مشکلات این برنامه را ارایه کرد.
طراحی کارت شهروند ارشد، گزارشی از افراد سالمند معلول و بستری در منزل جهت انجام مراقبت، تخفیف شهریه کلاس‌های ورزشی و اجاره سالن‌های ورزشی جهت سالمندان و هدفمند نمودن مراقبت‌های درمانی سالمندان نیازمند در منزل با همکاری هلال‌احمر ازجمله مصوبات کمیته راهبردی ارتقای سلامت سالمندان شهرستان دیلم بود.
کمیته راهبردی ارتقای سلامت سالمندان با حضور جمعی از مسئولین ادارات در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم برگزار شد.
 
انتهای پیام/م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
کمیته.راهبردی     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   11 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >