رییس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر:
خیرین سلامت به‌عنوان بازوی قوی، همواره در کنار حوزه سلامت بوده‌اند

16 دی 1396
رییس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: خیرین سلامت به‌عنوان بازوی قوی همواره در کنار حوزه سلامت به‌ویژه بیمارستان‌های دولتی بوده‌اند و در بسیاری از دستاوردهای مهم نقش خیرین به‌وضوح به چشم می‌آید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، دکتر حسین هوشمند در نشست تعیین کارگروه خیرین سلامت در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر افزود: بیمارستان امام هادی (ع) با توجه به موقعیت ویژه‌ای که در منطقه دارد نیازهای بسیاری در خود می‌بیند که قطعاً بخشی از این نیازها با یاری خیرین محترم با سرعت بیشتری رفع خواهد شد.
وی تصریح کرد: با توجه به فضای فیزیکی بیمارستان و همچنین نبود مرکز قلب در جنوب استان، بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر می‌تواند به همت خیرین و مسئولین محترم به‌عنوان مرکز قلب و همچنین بیمارستان مادر و کودک جنوب استان فعالیت کند.
رییس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: کلینیک دیابت در آینده‌ای نزدیک در این بیمارستان افتتاح خواهد شد.
دکتر حسین هوشمند افزود: این نشست باهدف ایجاد گروه خیرین بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر و استفاده هدفمند از توان خیرین در راستای بهبود خدمت‌رسانی به بیماران و همراهان برگزارشده است.
مرتضی کراماتی مسئول دفتر سکینه الماسی نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: علیرغم کارهای بزرگ و زیربنایی که توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به‌خصوص پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت صورت پذیرفته اما با توجه به گستردگی خدمات سلامت نیاز حضور خیرین در این عرصه بسیار مهم است.
نشست تعیین کارگروه خیرین حوزه سلامت با حضور رییس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، مسئول دفتر سکینه الماسی نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی و مسئول مشارکت‌های خیرین شهرستان دیر در بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر برگزار شد.
انتهای پیام/ ع.ا- 5010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.حسین.هوشمند     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >