رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر:
پرواز بالگرد اورژانس ۱۱۵ بوشهر برای انتقال مصدوم سانحه رانندگی

19 دی 1396
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر از اعزام آمبولانس هوایی بوشهر برای انتقال مصدوم تصادفی در جزیره خارک خبر داد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در گفت‌وگو با روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: مصدوم آقایی 39 ساله بود که به علت تصادف با ماشین از ناحیه دست و پای راست مشکلات عدیده ارتوپدی پیداکرده و به خدمات تخصصی پزشکی نیاز داشت.
وی تصریح کرد: پذیرش بیمار از طریق ستاد هدایت و اطلاع‌رسانی اورژانس MCMC انجام و هماهنگی‌های لازم برای اعزام آمبولانس هوایی 115 انجام شد.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر افزود: بالگرد اورژانس 115 به سمت جزیره خارک اعزام شد و در 48 دقیقه بیمار را از بیمارستان خلیج‌فارس خارک به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل کرد.
وی اظهار داشت: تیم عملیاتی اورژانس 115 آقایان سید رسول هاشمی و روزبه دهباشی به همراه 3 نفر کادر و کاپیتان زبده از پرسنل هوا دریا این مأموریت را انجام دادند.
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون 30 پرواز توسط بالگرد اورژانس برای انتقال بیماران در سطح استان انجام‌شده است و عمده آن مربوط به مناطقی مانند جزیره خارک بوده که مرز آبی روند امدادرسانی را در آنجا کند می‌کند.
دکتر دادجو تصریح کرد: سازمان اورژانس بوشهر درصدد است برد پرواز آمبولانس هوایی را افزایش دهد که با تحقق این امر، مصدومین و بیماران نیازمند در مناطق دوردست استان مانند عسلویه نیز می‌توانند از این توان عملیاتی اورژانس استفاده کنند و در صورت نیاز به مراکز درمانی خارج از استان اعزام شوند.
انتهای پیام/ ز.ی 5000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
اورژانس115     فوریت‌های.پزشکی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو        

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >