مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر:
تشکل‌های دانشجویی به‌عنوان سنگربانان انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند

27 دی 1396
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: تشکل‌های دانشجویی به‌عنوان سنگربانان انقلاب در تقویت و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها نقش مهمی دارند.

حجت‌الاسلام عباس دشتی در نشست مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با استاندار اظهار داشت: در بحث تشکل‌های دانشجویی که از مباحث مهم فضای دانشگاهی است، مسئولین دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ضمن ایجاد تعامل با مدیران آموزشی و فرهنگی دانشگاه سعی کرده‌اند فضای آرامی جهت حضور این تشکل‌ها که سنگربانان انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند به وجود آورند.
وی ضمن تسلیت جان باختن سربازان اقتصاد مقاومتی در حادثه ناگوار کشتی سانچی در آب‌های کشور چین و با تأکید بر توجه به معنویت دانشجویان افزود: در فضای سیاسی کشور اولین کسی که نقش ایفا می‌کند همین تشکل‌های دانشجویی است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر با تأکید بر نقش دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: یکی از مجموعه‌های باارزش و بافضیلت که در جامعه اسلامی ما امروزه به‌خوبی می‌درخشد و مایه فخر و مباهات برای جهان اسلام شده و نیز مورد عنایات و تأکیدات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده و هست مجموعه فاخر دانشگاه‌های ماست.
حجت‌الاسلام عباس دشتی بیان کرد: دانشگاه‌های کشور، حقیقتاً ازلحاظ علمی و معنوی نه‌تنها بین کشورهای اسلامی بلکه در کنار تمام دانشگاه‌های دنیا مایه فخر و مباهات برای جهان اسلام شده است.
وی تصریح کرد: در کنار مجموعه فاخر دانشگاه‌ها، مجموعه بافضیلت و ارزشمندی بنام دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌هاست که خود را خدمتگزار و مشاوری برای مجموعه مدیریتی دانشگاه‌ها می‌دانند.
حجت‌الاسلام‌ عباس دشتی افزود: مجموعه دفاتر نهاد رهبری بااحساس تکلیف در محیط دانشگاهی با آگاهی، بصیرت و دوراندیشی توانسته‌اند مجموعه بافضیلت و فاخری را به وجود آورده و با عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) و استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری اعتدال و آرامش مناسبی در فضای دانشگاه‌ها حاکم نمایند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر اظهار داشت: مجموعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، اساتید، مدیران و کارکنان خدوم به‌عنوان یک مجموعه علمی و بصیرتی با همکاری مجموعه دفاتر نهاد رهبری و نیز همت روحانیت مستقر در این دفاتر توانسته‌اند فضای دانشگاه را به‌خوبی مدیریت و کنترل نموده و محیطی آرام در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی رقم بزنند.
وی با اشاره به تلاش دشمنان اسلام و افراد پیاده‌نظام و وابسته به آنان جهت ضربه زدن به‌نظام و ارزش‌های معنوی و سوق دادن آن به محیط دانشگاهی خاطرنشان کرد: دشمنان به دنبال این هستند که فضای آرام، معنوی و علمی دانشگاه‌های ما را یک فضای آشوب جلوه داده و آن را ملتهب و دگرگون سازند.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر تصریح کرد: دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی، طرح ضیافت اندیشه اساتید در مشهد و دانشجویی در استان، جلسات معرفتی و بصیرت افزایی، ازدواج دانشجویی و غیره در سطح دانشگاه‌ها توانسته ارتباط و پیوند خوبی را با اساتید، دانشجویان و کارکنان برقرار نماید.
انتهای پیام/ م.غ 1023
                                                               
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     دفاتر.نهاد.رهبری     حجت‌الاسلام.عباس.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >