معاون فرهنگی دانشجویی:
رویکرد شورای انضباطی دانشگاه، آموزش و پیشگیری از آسیب‌های پیش روی دانشجویان است

30 دی 1396
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: سیاست کلان وزارت بهداشت و به‌تبع آن دانشگاه‌های علوم پزشکی، پیشگیری از آسیب‌هایی است که متوجه دانشجویان است و رویکرد شورای انضباطی این دانشگاه نیز آموزش و پیشگیری از آسیب‌های پیش روی دانشجویان است.

مهندس محمدمهدی محمدی در جلسه شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: فراهم کردن بستر فعالیت‌های فرهنگی و فوق‌برنامه و ورزشی می‌تواند تأثیر بسزایی در توانمندسازی دانشجویان برای مقابله آگاهانه با آسیب‌ها و هجمه‌های فرهنگی به آنان باشد.
وی بیان داشت: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باوجود موانع اجرایی، در تلاش دائمی برای ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت‌های فوق‌برنامه دانشجویان است و ازجمله اقدامات صورت گرفته در این راستا، ایجاد پست مدیران فرهنگی در سطح دانشکده‌هاست که گام بلندی در جهت تسهیل امور فرهنگی و ارتباط نزدیک‌تر با دانشجویان است.
دبیر شورای انضباطی بدوی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: شورای انضباطی دانشجویان تنها جنبه آموزشی و پیشگیری دارد و می‌تواند کمک بزرگی به دانشجویان برای رفع مشکلات آن‌ها باشد.
صدیقه بارونی افزود: عمده موارد ارجاع شده به شورای انضباطی، موارد آموزشی هستند و اعضای شورای انضباطی با در نظر گرفتن شرایط دانشجویان و دستورالعمل انضباطی با دقت بسیار زیاد به موارد رسیدگی می‌کنند.
وی ابراز داشت: برای رسیدگی به موارد مرجوعه به شورا، نیاز به مدارک و مستندات کامل برای رسیدگی هست و یکی از واحدهای دانشگاه که کمک شایانی به حل موارد انضباطی می‌کند واحد مشاوره است که به شورای انضباطی کمک می‌کند بهتر با شرایط روحی دانشجویان آشنا شوند.
در این نشست اعضای شورای انضباطی، به بحث و تبادل‌نظر در مورد راهکارهای بهبود روند کار شورای انضباطی پرداختند.
انتهای پیام/ س. ر2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شورای.انضباطی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     صدیقه.بارونی    

تاریخ بروز رسانی:   30 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >