بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شهرستان تنگستان

4 بهمن 1396
در راستای نظارت بر نحوه ارایه خدمات بهداشتی، تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت شهرستان تنگستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این بازدید ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار گفت: ارائه باکیفیت خدمات بهداشتی و ارتقای مستمر آن به جمعیت تحت پوشش منوط به شناسایی و رفع موانع موجود است.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان ضمن ابراز رضایت از بازدیدهای صورت گرفته از خانه‌های بهداشت شهرستان تنگستان افزود: هدف اصلی این بازدید بررسی و تحلیل شاخص‌ها، تبادل اطلاعات، رفع نقاط ضعف و انتقال تجارب است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان موارد و راهکارهایی جهت بهبود برنامه‌ها و ارتقای شاخص‌های بهداشتی در شهرستان تنگستان، خواستار نظارت و پایش مستمر ارائه خدمات در سطوح محیطی از طرف کارشناسان ستادی شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز ضمن تبریک روز پرستار گفت: جمعیت تحت پوشش ساکن در شهرستان تنگستان دارای پراکندگی زیادی بوده که این موضوع باعث می‌گردد به‌منظور ارایه خدمات مؤثر و باکیفیت چه ازنظر کمی و چه ازنظر کیفی وقت و فرصت بیشتری جهت ارایه خدمات بهداشتی در نظر گرفته شود.
مهندس عادل مقدس افزود: به‌منظور ارتقای شاخص‌های بهداشتی نشست‌های منظمی را با مسئولین واحدهای ستادی و همچنین سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت برگزار و نقاط ضعف و قوت هر برنامه واحد ستادی را مشخص نموده‌ایم و همچنین با تمرکز بر روی برطرف نمودن کمبودها در هر مرکز و خانه بهداشت امیدواریم شاخص‌ها به نحو مطلوبی رشد داشته باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با ابراز خرسندی از اینکه با پایش و ارزیابی تیم نظارتی معاونت بهداشتی، می‌توان از نقاط قوت و ضعف موجود در شهرستان آگاهی یافت، افزود: حضور تیم کارشناسی ستاد معاونت بهداشتی فرصتی مناسب برای راهنمایی و آموزش پرسنل و رفع اشکالات موجود است.
دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به بیان موارد و راهکارهایی جهت بهبود ارائه برنامه‌ها و ارتقای شاخص‌های بهداشتی در شهرستان تنگستان پرداخت.
كارشناسان تیم پایشگر معاونت بهداشتی نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، هدف اصلی این بازدید را تبادل اطلاعات و انتقال تجارب عنوان کردند.
گفتنی است در این پایش، مدیران و کارشناسان ستادی معاونت بهداشتی عملکرد واحدهای ستادی شبکه بهداشت شهرستان تنگستان را به‌صورت تخصصی و به تفکیک واحدهای ستادی مورد ارزیابی قرار دادند و نقاط قوت و ضعف هر برنامه را تحلیل کردند.
در این بازدید که توسط معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون فنی معاونت بهداشتی، مدیران گروه و کارشناسان حوزه معاونت بهداشتی صورت گرفت، نحوه ارایه خدمات بهداشتی و چگونگی روند اجرای برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در شهرستان تنگستان مورد ارزیابی قرار گرفت.
انتهای پیام/ کد خبر- 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     پایش     معاون.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   4 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >