با حضور فرماندار:
پرستاران و بهیاران دیر تجلیل شدند

7 بهمن 1396
فرماندار شهرستان دیر با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت دیر و بردخون و بیمارستان این شهر از مقام شامخ پرستاران تجلیل کرد.

حمزه اعتماد در این آیین با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: نام‌گذاری زادروز خجسته حضرت زینب (س) به نام پرستار، افتخاری بزرگ برای این قشر و فرصتی مناسب برای قدردانی از خدمات پرستاران زحمتکش است.
وی افزود: پرستاران پرچم‌دار خدمت و تلاش‌اند و خدمات ارزنده آنان باعث آرامش و امید در جامعه می‌شود و مردم باید قدردان این قشر باشند.
فرماندار شهرستان دیر با اشاره به‌سختی کار پرستاری گفت: کار پرستاری علیرغم همه سختی‌هایی که دارد دارای اجر الهی است و پرستاران در پیشگاه خداوند مأجور هستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز با تبریک روز پرستار گفت: پرستاران و بهیاران علی‌رغم شیفت‌های سخت و سنگین و کار شبانه‌روزی اما با صبر و حوصله‌ی بسیار زیاد و تکریم ارباب‌رجوع خوشبختانه رضایت خوبی از عملکردشان در سطح شهرستان وجود دارد و این نشان‌دهنده وسعت دید و درک خوب پرستاران از شرایط کاری خود است.
احمد آخوندی افزود: 73 نفر بهیار، پرستار و تکنیسین فوریت‌های پزشکی در مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان امام هادی (ع) دیر مشغول به خدمت هستند.
وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری مردم و مسئولین حوزه سلامت روزبه‌روز توسعه یابد.
در پایان این مراسم از تلاش‌های بهیاران و پرستاران با اهدای شاخه گل قدردانی شد و فرماندار برای چهار نفر از پرستاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر هزینه رفت‌وبرگشت زیارت مشهد مقدس را پذیرفت.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     فرماندار     حمزه.اعتماد     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >