به مناسبت روز پرستار:
استاندار بوشهر از بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بازدید کرد

7 بهمن 1396
استاندار بوشهر به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار از بخش‌های مختلف بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بازدید کرد و ضمن عیادت از بیماران با اهدای گل و هدیه از زحمات پرستاران این بیمارستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، دکتر عبدالکریم گراوند در این بازدید ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، گفت: به بهانه روز پرستار این توفیق حاصل شد که با پرستاران در این واحد درمانی دیدار و از زحمات  و تلاش‌های دلسوزانه آنها تقدیر نمائیم.
استاندار بوشهر ضمن عیادت از بیماران در بخش‌های مختلف این بیمارستان تصریح کرد: با عشق و علاقه‌ای که در همه پرسنل، پرستاران و پزشکان این بیمارستان وجود دارد مردم و بیماران از ارایه خدمات در این بیمارستان رضایت دارند.
وی ضمن بازدید از فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در تلاشیم تا با تجهیز فاز دوم نسبت به راه‌اندازی هرچه زودتر آن اقدام شود تا مردم این شهرستان دسترسی آسان‌تری به خدمات بهداشتی و درمانی داشته باشند.
گفتنی است استاندار بوشهر به همراه امام‌جمعه شهر اهرم، فرماندار شهرستان تنگستان و هیات همراه از بخش‌های مختلف و فاز دوم بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی به بیماران قرار گرفت.

انتهای پیام/ م.ا 3010

کلمات کلیدی:
روز.پرستار     استاندار     عبدالکریم.گراوند     بیمارستان.امام.هادی     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >