15 میلیارد ریال اعتبار به بیمارستان امام هادی (ع) دیر اختصاص یافت

8 بهمن 1396
فرماندار شهرستان دیر گفت: 15 میلیارد ریال برای حل مشکلات داخلی بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) این شهرستان اختصاص یافت.

حمزه اعتماد در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) دیر گفت: با اختصاص این اعتبار و تعهد پیمانکار برق اضطراری، زایشگاه و اتاق عمل این بیمارستان راه‌اندازی خواهد شد.
وی افزود: سه متخصص بیهوشی، داخلی و زنان و زایمان سهمیه این بیمارستان است و سایر تخصص‌ها به‌صورت پاره‌وقت در بیمارستان فعالیت می‌کنند.
فرماندار دیر اظهار داشت: اگرچه در زمان حاضر بخش اورژانس، درمانگاه تخصصی، بستری و داخلی بیمارستان راه‌اندازی شده، در تلاش هستیم تا کل بخش‌های بیمارستان فعال شود و مردم بتوانند از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند.
وی گفت: مجموعه نفت در پیوست بخش سلامت همکاری خوبی دارند و امیدواریم این کمک‌ها بیشتر شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز گفت: در بخش تخصصی بیمارستان 56 تخت خوابی این شهرستان از ابتدای راه‌اندازی 15 هزار بیمار ویزیت شده است.
مهندس احمد آخوندی افزود: در زمان حاضر بخش‌های اورژانس، داخلی، بستری و درمانگاه تخصصی در این بیمارستان راه‌اندازی شده و به مراجعه‌کنندگان خدمات خوبی ارایه می‌دهد.
وی با تأکید بر مشارکت افراد خیر گفت: هیچ حوزه‌ای بدون مشارکت مردم توسعه نمی‌یابد و حوزه سلامت از ورود و پتانسیل افراد خیر در این بخش استقبال می‌کند.
مهندس آخوندی تصریح کرد: تمرکز درمانی در بیمارستان ضروری به نظر می‌رسد تا زمینه راه‌اندازی سایر بخش‎‌ها فراهم شود.
بیمارستان 56 تختخوابی دیر با هفت هزار مترمربع زیربنا در 2 طبقه با هزینه 300 میلیارد ریال در اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید.
ساخت این بیمارستان از سال 86 آغازشده بود که در ابتدای دولت یازدهم 45 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و با تلاش و همت دولت تدبیر و امید به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     حمزه.اعتماد     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >