در راستای تأمین امنیت غذایی مردم شریف شهرستان گناوه انجام شد:
یک واحد نان فانتزی پزی در گناوه تعطیل و پلمپ شد

9 بهمن 1396
در راستای تأمین امنیت غذایی مردم شریف شهرستان گناوه یک واحد نان فانتزی پزی در گناوه تعطیل و پلمپ شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در این خصوص عنوان داشت: با توجه به اهمیت نظارت بهداشتی بر مواد غذایی و نقش مستقیم آن در حفظ سلامت مردم، رعایت اصول و مقررات بهداشت محیط به‌عنوان یک تکلیف برای تمامی صنوف مرتبط با سلامتی و خط قرمز بازرسین بهداشت محیط تعیین گردیده که در صورت عدم رعایت آن با متصدیان متخلف طبق قانون رفتار می‌شود.
مهندس محمد بازیاری افزود: در راستای تأمین امنیت غذایی مردم شریف شهرستان گناوه یک واحد نان فانتزی پزی به دلیل تخلف بهداشتی پس از تذکرات کتبی کارشناسان بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت امام محمدتقی (ع) در گناوه تعطیل و پلمپ گردید.
وی ادامه داد: رعایت اصول بهداشتی مانند رعایت اصول بهداشت فردی، پوشیدن روپوش و کلاه مناسب، کوتاه بودن موی سر و دست و کوتاه بودن ناخن، داشتن کارت تندرستی و عدم استعمال دخانیات و محیط کار و همچنین اصول بهداشتی ساختمان نیز شامل مقاوم بودن دیوار، سقف و کف محل کسب، دفع صحیح فاضلاب و ... از مهم‌ترین مسائلی است که باید توسط متصدیان رعایت شود.
مهندس بازیاری گفت: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در اصناف مرتبط با مواد غذایی و اماکن عمومی مراتب را به‌صورت تلفنی به شماره 33123566 و یا سامانه 190 اطلاع دهند.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   9 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >