تفاهم‌نامه همکاری بین حوزه هنری استان بوشهر و معاونت فرهنگی و دانشجویی امضا شد

17 بهمن 1396
تفاهم‌نامه همکاری بین حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امضا شد.

به گزارش مفدا بوشهر در نشست مشترک معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و حوزه هنری انقلاب اسلامی استان بوشهر زمینه‌های مشترک همکاری بین این دو دستگاه بررسی و تفاهم‌نامه‌ای به امضای دو طرف رسید.
در این نشست که شامگاه دوشنبه در دفتر حوزه هنری استان بوشهر برگزار شد، رییس این حوزه، به وجود ظرفیت‌های هنری و فرهنگی بالای استان اشاره کرد و با اظهار آمادگی کامل، اهتمام حوزه هنری را برای طراحی و تدوین سند جامع همکاری در حوزه‌های مختلف هنری اعلان نمود.
امید پارسایی فر، تهیه مستند مشاهیر و نام‌آوران عرصه طبابت و پزشکی، سرود گروهی ویژه دانشگاه علوم پزشکی و بالا بردن میزان توانمندی دانشجویان در گروه‌های موسیقی، فیلم، عکس، تئاتر، هنرهای تجسمی و شعر و ادب را ازجمله مؤلفه‌های تفاهم‌نامه همکاری هر دو دستگاه‌ ذکر کرد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه نیز ارتباط و تعامل این معاونت با حوزه هنری را موجب ارتقای سطح فرهنگی و هنری دانشجویان دانست و درخواست کرد: حوزه هنری به‌عنوان بازوی جشنواره‌های فرهنگی و قرآن و عترت، این معاونت را یاری دهد.
مهندس محمدمهدی محمدی افزود: حوزه هنری می‌تواند در زمینه‌های آموزش مهارت‌های مختلف هنری برای کانون‌های فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی و همچنین مشارکت در برگزاری جشنواره‌های مختلف با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همکاری‌های مؤثری داشته باشد.
در پایان این نشست دوجانبه، تفاهم‌نامه همکاری بین دو دستگاه امضا شد.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تفاهم‌نامه.مشترک     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مهندس.محمدمهدی.محمدی    

تاریخ بروز رسانی:   17 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >