رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
تحولات صورت گرفته در حوزه سلامت مرهون انقلاب است

18 بهمن 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تحولات صورت گرفته در حوزه سلامت مرهون انقلاب است.

دکتر سعید کشمیری در آیین افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی شهر خورموج افزود: مرکز خدمات جامع سلامت شهید الیاس احمدی یکی از بهترین مراکز خدمات جامع سلامت استان بوشهر است که با زیربنای 1050 مترمربع و در سه‌طبقه احداث گردیده و در مجاورت آن مرکز خدمات جامع سلامت دهان و دندان و آزمایشگاه مرکزی قرار دارد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان این‌که مردم حق‌دارند بهترین خدمات را دریافت کنند گفت: ارتقای کیفیت بهداشت و درمان یکی از مهم‌ترین تحولات کشور در نظام اسلامی است و این امر مهم باعث شده تا مردم بهبود استانداردهای زندگی را شاهد باشند.
وی ادامه داد: دنیا می‌داند که امروزه تحولات بزرگی در بخش بهداشت و سلامت کشور اتفاق افتاده و همه این خدمات و تحولات صورت گرفته در حوزه سلامت مرهون انقلاب است که نظام و دولت در سلامت مردم گام‌های اساسی برداشته‌اند.
دکتر سعید کشمیری بابیان این‌که ما خودمان را با خودمان و شرایط کنونی را با شرایط چندین سال قبل و اول انقلاب مقایسه کنیم افزود: هم‌اکنون در مراکز و خانه‌های بهداشت خدمات بسیار گسترده و متنوعی جهت همه گروه‌های سنی ارایه می‌شود که ممکن است دیده نشوند اما از اهمیت خاصی در حفظ و ارتقای سلامت مردم برخوردارند.
وی افزود: سامانه پرونده الکترونیکی سلامت خانوارها یکی از مهم‌ترین برنامه‌های انجام‌شده در حوزه بهداشت است که درنتیجه انجام آن کلیه مشکلات و مسایل مربوط به بهداشت و سلامت افراد به‌طور شفاف قابل‌پیگیری گردیده و این امر باعث می‌شود برنامه ریزان و مدیران حوزه سلامت با دستیابی به اطلاعات به‌روز و دقیق در مورد برنامه‌های حوزه سلامت برنامه‌ریزی بهتری نمایند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: اکثر مردم شهرستان دشتی از سامانه پرونده الکترونیکی سلامت برخوردارند و از شهرها تا دورترین روستاهای این شهرستان مردم دارای پرونده الکترونیک سلامت هستند.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     دکتر.سعید.کشمیری     مرکز.جامع.سلامت     شهید.الیاس.احمدی     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >