استاندار بوشهر از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید کرد

21 بهمن 1396
استاندار بوشهر از روند اجرای طرح توسعه بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، دکتر عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر، دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از بخش‌های مختلف بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر بازدید به عمل آوردند.
 استاندار بوشهر در حاشیه بازدید از بیمارستان دیر گفت: همه مسئولان استانی و شهرستانی باید تمام توان و همت خود را برای راه‌اندازی سریع‌تر سایر بخش‌های این بیمارستان به‌کارگیرند.
دکتر عبدالکریم گراوند بابیان این‌که شهرستان دیر تنها شهرستان استان است که بعد از 28 سال دارای بیمارستان شده است افزود: این زیبنده ما مسئولان نظام اسلامی نیست و مردم این شهرستان حق‌دارند که از خدمات بیمارستان بهره‌مند شوند.
استاندار بوشهر به رفع مشکلات بیمارستان اشاره و اظهار کرد: با تصویب 15 میلیارد ریال بخشی از بدهی‌های پیمانکار بیمارستان در چند روز آینده برای راه‌اندازی ژنراتور بیمارستان پرداخت می‌شود.
دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن خوش‌آمد گویی به استاندار اظهار داشت: بازدید دکتر هاشمی در یک سال گذشته از بیمارستان دیّر و دستورها و اهتمام ویژه و تعیین تکلیفی که صورت گرفت باعث تسریع در ساخت و تکمیل بیمارستان شد.
نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیر پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های آن شناسایی‌شده و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات آن بکار می‌گیرم.
سکینه الماسی افزود: برای رفع مشکلات مالی بیمارستان دیر باید از اعتبارات 3 درصد نفت که به استان اختصاص‌یافته است هزینه شود.
وی تصریح کرد: پکیجی بالغ‌بر 8 هزار میلیارد ریال در حوزه سلامت تدوین کرده‌ام که همه نیازهای منطقه در حوزه سلامت را از قبیل اورژانس هوایی، بیمارستان 150 تختخوابی عسلویه، اورژانس دریایی، اختصاص بالگرد و ... تحت پوشش دارد که اگر این بسته خدمتی اجرایی شود تحول عظیمی در حوزه سلامت جنوب استان صورت خواهد گرفت.
گفتنی است در این بازدید جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.
این بیمارستان در دوطبقه و با مساحت ۶ هزار و ۴۸ مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت ۲۷ هزار مترمربع دارای بخش‌های مراقبت‌های ویژه، بستری، اتاق عمل، زنان و زایمان، مادر و کودک، آزمایشگاه، داروخانه ، اورژانس ،درمانگاه، رادیولوژی و سونوگرافی است.
انتهای پیام/ ع.الف - 5010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     استاندار     عبدالکریم.گراوند     سکینه.الماسی     دکتر.سعید.کشمیری     بیمارستان.امام.هادی    
شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >